Reklama
Moje Auchan

Moje Auchan gazetki promocyjne

Ocena: 5.0 - 1 głos

Moje Auchan o sieci

Moje Auchan – mały Auchan Hipermarket!

Sklepy Moje Auchan pojawiły się w Polsce w 2017 roku na miejscu Simply Marketów. Francuski hipermarket Auchan przetestował pierwszą placówkę w Warszawie, później sklepy się pojawiły w reszcie miast. Koncept Moje Auchan to był przełomowy moment w rozwoju francuskiej firmy, sklepy tego typu pojawiły się również we Francji, Rosji oraz Rumunii.

Moje Auchan – różne smaki z całego świata!

Moje Auchan posiada szeroką ofertę produktów, wszystko, co potrzebujesz, aby przyrządzić pyszną kolację, lub obiad, lub coś na mały głód. W sklepach Moje Auchan znajdziesz nie tylko produkty Polskie, ale również towary z różnych krajów świata. Sklepy posiadają półki ze świeżym pieczywem, stanowisko z mięsem i wędlinami oraz targ rybny.

Moje Auchan – sklep pełen promocji!

Sklepy convenience Moje Auchan posiadają gazetki promocyjne, które są publikowane regularnie. Gdyż w sklepach sieci są tematyczne tygodnie, to Moje Auchan udostępnia również drugą gazetkę poświęconą wyłącznie produktom okazyjnym. W sklepach Moje Auchan zrobimy tanie zakupy na cały tydzień!

Moje Auchan aktualne gazetki promocyjne

Niskie ceny zawsze w Moje Auchan Moje Auchan
18 - 24 sie 2022
Gazetka Moje Auchan

W najnowszej gazetka promocyjnej Moje Auchan Niskie ceny zawsze w Moje Auchan ukazującej się w 2022-08-18 - 2022-08-24 zwróć uwagę na atrakcyjne towary: Jogurt naturalny w cenie 1,45 zł taniej o 9%, nimm2 Śmiejżelki Happies Żelki owocowe wzbogacone witaminami 130 g w cenie 2,80 zł, Papryka w cenie 5,95 zł, Krewetki w cenie 64,99 zł taniej o 14%, Cisowianka Naturalna woda mineralna niegazowana niskosodowa 12 x 0,5 l w cenie 14,99 zł i inne.

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.