Reklama
ding ad-box placeholder
Luna

Luna gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 4 głosy

Luna o sieci

Luna – szwedzki dostawca narzędzi i maszyn

Luna to szwedzki dostawca wysokiej jakości narzędzi i maszyn do użytku profesjonalnego dla przemysłu, budownictwa i administracji publicznej. Sieci działa nieprzerwanie od 1917 roku, ale w Polsce działa od 2001 roku.  Luna jest częścią Bergman & Beving (wcześniej B&B TOOLS).

Luna – profesjonalne narzędzia i maszyny

Luna posiada wspaniałą ofertę handlową. Na sklepowych półkach znajdziemy artykuły elektroniczne, narzędzia ręczne, narzędzia skrawające, produkty do lutowania, akcesoria do pomiaru, produkty do spawania, uchwyty i narzędzia mocujące i wiele więcej. W sklepach Luna klienci mogą liczyć na fachową pomoc pracowników. Sklep to gwarancja wysokiej jakości, funkcjonalności i trwałości.

Luna - promocje

Luna bardzo atrakcyjne wyprzedaże i zniżki dla swoich klientów. O najlepszych okazjach dowiemy się z gazetki promocyjnej. Z wspaniałych zniżek skorzystamy zarówno w placówkach lokalnych, zlokalizowanych w całym kraju, jak i sklepie internetowym.

Luna - katalog jesień-zimaLuna
-

Gazetka Luna

W aktualnej ofercie sieci Luna Luna - katalog jesień-zima ważnej od 2023-10-01 - 2024-03-31 zwróć uwagę na atrakcyjne towary: Zestaw wkrętaków Tengtools w cenie 199,00 zł, Zestaw kluczy Tengtools w cenie 299,00 zł, Zestaw szczypiec Tengtools w cenie 429,00 zł, Walizka narzędziowa Tengtools w cenie 1 590,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 2 990,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 6 139,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 8 490,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 11 490,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 13 990,00 zł, Wózek narzędziowy Tengtools w cenie 20 900,00 zł i inne.

Luna sklepy według miast

Luna Warszawa(woj. mazowieckie)
Luna Kraków(woj. małopolskie)
Luna Poznań(woj. wielkopolskie)
Luna Wrocław(woj. dolnośląskie)
Luna Łódź(woj. łódzkie)
Luna Gdańsk(woj. pomorskie)
Luna Lublin(woj. lubelskie)
Luna Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Luna Katowice(woj. śląskie)
Luna Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Luna Białystok(woj. podlaskie)
Luna Rzeszów(woj. podkarpackie)
Luna Kielce(woj. świętokrzyskie)
Luna Bielsko-Biała(woj. śląskie)
Luna Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Luna Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Luna?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Luna można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Luna publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Luna publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Luna?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Luna jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Luna w Polsce?

  Sieć Luna obecnie posiada 123 sklepów w Polsce. Sieć Luna stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Luna?

  Godziny otwarcia sklepów Luna mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Luna?

  Sklepy sieci Luna znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Luna sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Luna?

  W gazetkach sieci Luna zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Luna - katalog jesień-zima" obowiązującej od 2023-10-01 do 2024-03-31 do są promocje na: Wózek narzędziowy Tengtools, Wózek narzędziowy Tengtools, Wózek narzędziowy Tengtools, Wózek narzędziowy Tengtools, Wózek narzędziowy Tengtools, Wózek narzędziowy Tengtools
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.