Reklama
ding ad-box placeholder
Komfort

Komfort gazetki promocyjne

Ocena: 3.8 - 367 głosówTwoja ocena: 1.0

Komfort o sieci

Komfort – specjaliści w branży podłóg

Komfort to polska firma specjalizująca się w branży podłóg. Sieć działa nieprzerwanie od 1992 roku. Komfort tworzy swoje oferty dopasowując się do potrzeb wszystkich Polaków, zarówno tych z małymi mieszkaniami, jak i okazałymi domami. Placówki sklepu znajdują się na terenie całego kraju.

Komfort – bogata oferta dywanów i paneli podłogowych

W sklepach Komfort znajdziemy bogatą ofertę produktów do aranżacji podłóg. Na sklepowych półkach znajdziemy kolekcje paneli podłogowych, podłogi drewniane, wykładziny elastyczne i dywanowe. Dodatkowo sklep ma duży wybór drzwi i dekoracji. Komfort jest zdecydowanym liderem na rynku oferty dywanów. W sklepach sieci klienci mogą liczyć na fachową poradę od pracowników.

Komfort – gazetka promocyjna

Komfort posiada liczne promocje dla swoich klientów. O najlepszych okazjach i obniżkach cen dowiemy się z gazetki promocyjnej. Komfort organizuje różne, atrakcyjne wyprzedaże i promocje, dzięki którym klienci mogą zakupić produkty w jeszcze niższych cenach.

Komfort - katalog dywanówKomfort
-

Gazetka Komfort

W najnowszej gazetka promocyjnej Komfort Komfort - katalog dywanów ukazującej się w 2024-02-15 - 2024-12-31 szansa na tanie zakupy: Dywan w cenie 119 zł, Dywan w cenie 119 zł, Dywan w cenie 479 zł, Dywan w cenie 729 zł, Dywan w cenie 1 399 zł, Dywan w cenie 1 499 zł, Dywan w cenie 1 639 zł, Dywan w cenie 2 459 zł, Dywan w cenie 2 459 zł i inne

Komfort sklepy według miast

Komfort Warszawa(woj. mazowieckie)
Komfort Kraków(woj. małopolskie)
Komfort Poznań(woj. wielkopolskie)
Komfort Wrocław(woj. dolnośląskie)
Komfort Łódź(woj. łódzkie)
Komfort Gdańsk(woj. pomorskie)
Komfort Lublin(woj. lubelskie)
Komfort Szczecin(woj. zachodniopomorskie)
Komfort Katowice(woj. śląskie)
Komfort Bydgoszcz(woj. kujawsko-pomorskie)
Komfort Białystok(woj. podlaskie)
Komfort Rzeszów(woj. podkarpackie)
Komfort Kielce(woj. świętokrzyskie)
Komfort Gdynia(woj. pomorskie)
Komfort Olsztyn(woj. warmińsko-mazurskie)
Komfort Toruń(woj. kujawsko-pomorskie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Komfort?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Komfort można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Komfort publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Komfort publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Komfort?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Komfort jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Komfort w Polsce?

  Sieć Komfort obecnie posiada 160 sklepów w Polsce. Sieć Komfort stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Komfort?

  Godziny otwarcia sklepów Komfort mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Komfort?

  Sklepy sieci Komfort znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Komfort sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Komfort?

  W gazetkach sieci Komfort zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Komfort - katalog dywanów" obowiązującej od 2024-02-15 do 2024-12-31 do są promocje na: Dywan, Dywan, Dywan Eko, Dywan, Dywan, Dywan
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.