Reklama
ding ad-box placeholder
Hala Wola

Hala Wola gazetki promocyjne

Ocena: 1.0 - 1 głos

Hala Wola o sieci

Hala Wola - o spółce

Hala Wola powstała w 1980 roku, była ona największą i najlepszą placówką handlową w Warszawie. Po oddzieleniu od sieci Społem Hala Wola zaczęła aktywnie się rozwijać, pojawiły się tam między innymi stanowiska z odzieżą, kosmetykami, artykułami domowymi oraz sklep spożywczy.

Hala Wola - oferta

Hala Wola łączy w sobie kilka placówek, które sprzedają różne usługi i produkty. Można tam znaleźć sklep drogeryjny, sklep odzieżowy, salon wyposażenia wnętrz, café bistro, supermarket spożywczo-przemysłowy oraz wiele innych stanowisk. W Hali Wola można znaleźć różnorodne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Hala Wola - gazetka promocyjna

Hala Wola posiada różne promocje oraz gazetki promocyjne. W Hali Wola są organizowane promocje weekendowe, tygodniowe oraz specjalne, dla osób posiadających kartę “Do Woli”. Karta ta jest elementem programu lojalnościowego, który obowiązuje w Hali Wola. Na stronie internetowej sklepu można również znaleźć informacje o obowiązujących akcjach.

Do gotowania i świętowania - Hala WolaHala Wola
-

Gazetka Hala Wola

Gazetka promocyjna Hala WolaHala Wola
-

Gazetka Hala Wola

Hala Wola sklepy według miast

Hala Wola Warszawa(woj. mazowieckie)

FAQ

 1. Jakie są aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Hala Wola?

  Aktualne promocje i oferty specjalne w sieci sklepów Hala Wola można sprawdzić w gazetkach promocyjnych, dostępnych na naszej stronie lub aplikacji mobilnej Ding.
 2. Czy Hala Wola publikuje gazetki promocyjne i jakie są w nich zniżki?

  Tak, Hala Wola publikuje gazetki promocyjne ze zniżkami i ofertami specjalnymi. Gazetki są dystrybuowane regularnie do sklepów oraz dostępne w formie elektronicznej na naszej stronie.
 3. Jak na bieżąco śledzić promocje i oferty w sieci Hala Wola?

  Najlepszym sposobem na śledzenie promocji i ofert w sieci Hala Wola jest regularne odwiedzanie strony internetowej Ding.pl lub korzystanie z aplikacji mobilnej Ding. Oprócz tego można zapisać się na powiadomienia o nowych gazetkach sieci na naszej stronie.
 4. Ile sklepów należy do sieci Hala Wola w Polsce?

  Sieć Hala Wola obecnie posiada 1 sklepów w Polsce. Sieć Hala Wola stale się rozwija i otwiera nowe lokalizacje w całym kraju.
 5. W jakich godzinach otwarte są sklepy Hala Wola?

  Godziny otwarcia sklepów Hala Wola mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dnia tygodnia. Aktualne godziny otwarcia konkretnej placówki można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 6. Gdzie znajdują się sklepy sieci Hala Wola?

  Sklepy sieci Hala Wola znajdują się w różnych lokalizacjach w Polsce. Aktualną listę sklepów można znaleźć w sekcji "Hala Wola sklepy w Twojej okolicy"
 7. Jakie produkty są objęte promocjami w gazetkach sieci Hala Wola?

  W gazetkach sieci Hala Wola zwykle znajdują się promocje na różne produkty, w zależności od sezonu i aktualnych ofert. Aktualnie w gazetce "Gazetka promocyjna Hala Wola" obowiązującej od 2023-12-01 do 2023-12-30 do są promocje na: E. Wedel, Filling, Unilever, FF, Tortex, kuchnia
Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.