• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama
Hala Banacha

Hala Banacha gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  O sieci Hala Banacha

  Hale Banacha - domy towarowe

  Hale Banacha to domy towarowe, które zaczęli powstawać w 1982 roku. Od tego czasu hale oferuje swoim klientom produkty, których jakość potwierdzona certyfikatami. Od 1990 roku Hale Banacha są samodzielną spółką, która oddzieliła się od WSS Społem Ochota i rozpoczęła prowadzenie niezależnej działalności.

  Hale Banacha - szeroka oferta produktów

  Hale Banacha posiadają różne stanowiska, gdzie można znaleźć produkty spożywcze, takie jak: zdrowe warzywa, dojrzałe owoce, aromatyczne wędliny i mięso. W halach są odrębne stanowiska z artykułami dla domu oraz akcesoriami. Można tam znaleźć również chemię domową oraz kosmetyki.

  Hale Banacha - promocje

  Hale Banacha posiada gazetki promocyjne, które są wypuszczane cyklicznie. W jednej z nich są przedstawione promocji oraz nowości spożywcze. Hala przemysłowa również posiada własną gazetkę promocyjną, gdzie są przedstawione różnorodne okazje cenowe i przeceny na artykuły domowe oraz chemię domową. Na stronie internetowej hal można zobaczyć dodatkową informację o akcjach organizowanych przez spółkę.

  Aktualne gazetki promocyjne Hala Banacha

  Hale Banacha - nowa oferta spożywczaHala Banacha
  9 maj - 8 cze 2021
  Gazetka Hala Banacha
  Hale Banacha - oferta przemysłowaHala Banacha
  9 maj - 8 cze 2021
  Gazetka Hala Banacha

  Aktualna gazetka sieci Hala Banacha

  Sklepy Hala Banacha w Twojej okolicy

  Sklepy Hala Banacha według miast

  Reklama

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge
  LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.