• Logo
 • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Galeria Sfera gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Galeria Sfera

  Wiosna/Lato 2020 Galeria SferaGaleria Sfera
  1 kwi - 31 sie 2020
  Gazetka Galeria Sfera

  Aktualna gazetka sieci Galeria Sfera

  Ładowanie gazetki...

  Sklepy Galeria Sfera według miast

  O sieci Galeria Sfera

  Na terenie Bielska – Białej znajduje się Galeria Sfera, która doskonale wpisała się w architekturę miasta i przyjmuje klientów już prawie od 20 lat. Możemy tam mówić o połączeniu tradycji i świata mody. W galerii znajdziemy wiele różnorakich atrakcji dla gości.

  Galeria otwarta została w 2001 roku, od początku miała ona być szansą na stworzenie takiej przestrzeni, która będzie wpisywała się w krajobraz Małego Wiednia. Uzupełnieniem stała się również Galeria II, która pojawiła się na terenie dawnej fabryki i swoim wyglądem oraz bogatą historią wszystkich zachwyca.

  W Galerii liczyć można na dobrą ofertę handlową, rozrywkową, usługową. Ekskluzywne butiki, kawiarnie, restauracje, klub muzyczny. Na miejscu znajduje się również kino, w którym znajdujemy aż 7 sal.

  Dla gości są 2 parkingi, gdzie w sumie pojawić się może 2000 aut. Obok znajduje się hotel czterogwiazdkowy, pozwala na nocleg w centrum. To super lokalizacja blisko PKP oraz PKS a także 10 minut od starówki.

  Galeria Sfera to również miejsc, które rozwija działalność artystyczną oraz społeczną. Organizowane są na miejscu różnorakie koncerty, wystawy, przedstawienia.

   

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge