• Logo
  • Gazetki
  • Produkty
  • Sklepy
  • Blog
  • Dni handlu
Reklama
FRAC

FRAC gazetki promocyjne

Ocena: 4.0 - 4 głosy

O sieci FRAC

FRAC - ogólnopolska sieć handlowa

FRAC to sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, która powstała w 1994 roku i od tego czasu ciągle się rozwija. Firma otwiera nowe sklepy w wielkich i małych miastach Polski. FRAC stawia na najlepszą jakość oferowanych towarów, miłą obsługę oraz pracę z zaufanymi dostawcami produktów.

FRAC - towary z wysokiej półki

Sklepy FRAC posiadają szeroką ofertę towarów najwyższej jakości. Sklepy mają odrębne stanowiska dla świeżych wędlin i mięsa, zdrowych warzyw, dojrzałych owoców, własnego pieczywa na zakwasie oraz nabiału. Sklepy również oferują szeroki wybór ryb świeżych i wędzonych.

FRAC - gazetki promocyjne

FRAC posiada własne gazetki promocyjne, które są wypuszczane cyklicznie. Firma często organizuje różne promocje i akcje w swoich sklepach. FRAC dociera do klienta za pomocą własnej strony internetowej, na której są dostępne różne promocje oraz za pośrednictwem fan-page na Facebook, gdzie często są publikowane aktualności oraz obowiązujące promocje.

Aktualne gazetki promocyjne FRAC

Oferta promocyjna sieci FracFRAC
10 - 15 maj 2021
Gazetka FRAC

Aktualna gazetka sieci FRAC

Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.