• Logo
 • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Bonarka City Center gazetki promocyjne

  Brak ocen!

  Aktualne gazetki promocyjne Bonarka City Center

  Brak gazetek z sieci Bonarka City Center

  Inne gazetki promocyjne z kategorii Moda

  Super ceny na lato w E.leclerc ElblągE.Leclerc
  2 - 6 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Okazje tygodnia w AldiAldi
  8 - 13 cze 2020
  Gazetka Aldi
  Hity od Soboty w AldiAldi
  6 - 7 cze 2020
  Gazetka Aldi
  Gorące oferty w E.Leclerc KatowiceE.Leclerc
  2 - 13 cze 2020
  Gazetka E.Leclerc
  Katalog LidlLidl
  8 - 13 cze 2020
  Gazetka Lidl
  Okazje tygodnia w Biedronce!Biedronka
  1 - 13 cze 2020
  Gazetka Biedronka
  Super ceny w Carrefour!Carrefour
  2 - 13 cze 2020
  Gazetka Carrefour
  Sprawdź ofertę 4F4F
  29 maj - 12 cze 2020
  Gazetka 4F
  Letnia kolekcja ReservedReserved
  29 maj - 12 cze 2020
  Gazetka Reserved
  TXM na Dzień Dziecka! Textil Market
  25 maj - 3 cze 2020
  Gazetka Textil Market
  Super promocje w TXM!Textil Market
  27 maj - 2 cze 2020
  Gazetka Textil Market
  Moda na lato w Lidl! Lidl
  1 - 6 cze 2020
  Gazetka Lidl

  Aktualna gazetka sieci Bonarka City Center

  Ładowanie gazetki...

  Sklepy Bonarka City Center według miast

  Nieaktualne gazetki promocyjne Bonarka City Center

  Wiosna 2020 w Bonarka City CenterBonarka City Center
  1 mar - 31 maj 2020
  Gazetka Bonarka City Center
  Gazetka nieaktualna

  O sieci Bonarka City Center

  Galeria handlowa Bonarka City Center to nowe miejskie centrum. Stała się ona współczesnym sposobem na interpretację ulic, placów handlowych. Budynek powstał z użycia naturalnych surowców. Wybór materiałów do fasad i elewacji miał sprawić, że uda się oddać przemysłowy charakter tego terenu. Stworzono między innymi duże przeszklenia, dzięki czemu uzyskana została duża ilośc naturalnego światła we wnętrzu. Charakterystycznym elementem jest między innymi plac z fontanną.

  Bonarka jest to niewątpliwie wyjątkowa część Krakowa, na terenie historycznego Podgórza, na południowym brzegu Wisły. Pod koniec XIX wieku założona tam została Fabryka Cementu. Potem w 1949 roku założona była Państwowa Fabryka Superotmasyny Bonarka, która potem była zmieniona na Zakłady Chemiczne Bonarka. Zamknięto je ostatecznie w 2003 roku.

  Jednak lata zaniedbań i dużej eksploatacji terenu oraz braku opieki sprawiły, że doszło do zrujnowania Bonarki. Aby stworzyć dobrą zabudowę ważna była rekultywacja terenu. Zostały na nią przeznaczone duże środki i była to prawdopodobnie największa rekultywacja terenu po zakładzie przemysłowym w naszym kraju. Przygotowanie terenu wymagało bardzo dużych nakładów.

   

  Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

  Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

  Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

  Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

  Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

  Eu Badge