Zwykłe zakupy mogą stać się niebezpieczne...

W jednym ze sklepów sieci Lidl miała miejsce całkowicie niespotykana sytuacja. Starsza pani zgłosiła, że została zaatakowana przez egzotyczne stworzenie. Winne były zakupy w dyskoncie. Choć wydawać się to może nieprawdopodobne, kobieta przedstawiła dowody, które potwierdzają jej wersję wydarzeń.

skorpion w bananach
niebezpieczne zakupy Fot. Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

W sklepie sieci Lidl w Rumunii wydarzyła się niezwykła sytuacja. Starsza kobieta, po dokonaniu zakupów, zgłosiła, że została ukąszona przez niespotykane w tym kraju zwierze. Klientka musiała udać się do szpitala. Na szczęście jej życie nie było zagrożone. Co doprowadziło do tak niefortunnego wypadku? Czy Lidl rzeczywiście ponosi winę za to wydarzenie?

W jej zakupach ukrył się skorpion 

Kobieta w Rumunii została przewieziona do szpitala, z powodu ukąszenia przez skorpiona. Zazwyczaj trudno jest zidentyfikować, co dokładnie mogło nas ugryźć. W tym wypadku kobieta była pewna, z jakim zwierzęciem miała do czynienia. Jej domownicy znaleźli skorpiona w jednym z pokojów i schwytali go do słoika. Ukąszenie skorpiona, które dotknęło kobietę, nie stanowiło poważnego zagrożenia dla jej zdrowia. Jad zwierzęcia nie był bardzo trujący. Niemniej jednak kobieta otrzymała profilaktyczne leczenie, które miało zneutralizować toksyny. Okazało się, że skorpion, który ją ugryzł, był egzotycznym gatunkiem. Był to skorpion ekwadorski.

Czemu Lidl ponosi winę? 

Sytuacja, w której kobieta została ukąszona przez skorpiona, była trudna do połączenia z siecią sklepów Lidl. Na początku domownicy nie wiedzieli, skąd to zwierze znalazło się w domu. Kobieta przypomniała sobie, że kilka dni wcześniej kupiła dużą kiść bananów w Lidlu. Po sprawdzeniu okazało się, że owoce, które kobieta kupiła, były importowane z Ekwadoru. Stąd wniosek, że skorpion musiał ukryć się w bananach. Kobieta nie mogła znaleźć innego logicznego wyjaśnienia, na pojawienie się egzotycznego zwierzęcia w jej domu.

Egzotyczne zwierzęta i owady w owocach 

Nikogo nie dziwi, że kobieta była bardzo zbulwersowana sytuacją. Po zdarzeniu zawiadomiła właściwe służby, w tym Dyrekcję Zdrowia Publicznego. Ponadto wysłała pismo do centrali sieci Lidl, jednak jak na razie nie otrzymała żadnej odpowiedzi. Warto podkreślić, że tego typu przypadki zdarzają się dość często. Nawet w Polsce kilkakrotnie pisano o pająkach, które również zostały znalezione w kiściach bananów.

Sprawdź najnowsze promocje 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder