• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Zbliża się moment pożegnania plastikowych toreb w Kauflandzie

Kaufland wykazuje coraz większą determinację w wycofywaniu ze sklepowego asortymentu plastikowych torb, które jeszcze nie tak dawno czekały na klientów sklepu tuż przy kasach. Coraz częściej mamy też do czynienia z zamiennikami wielorazowego użytku. W przyszłości zastąpią one torby z plastiku, które znikną zupełnie.

Kaufland wykazuje coraz większą determinację w wycofywaniu ze sklepowego asortymentu plastikowych torb, które jeszcze nie tak dawno czekały na klientów sklepu tuż przy kasach. Coraz częściej mamy też do czynienia z zamiennikami wielorazowego użytku. W przyszłości zastąpią one torby z plastiku, które znikną zupełnie.

warzywa

Już teraz przy każdej kasie możemy spotkać torby na zakupy wielorazowego użytku, wkrótce zaś pojawią się kolejne propozycje. Na klientów czekać będą między innymi: wytrzymałe torby papierowe posiadające certyfikat FSC, poręczne torby na ramię, torby bawełniane oraz cieszące się ostatnio szczególnie duża popularnością ażurowe plecionki. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele torb XXL. Te, które polecać ma Kaufland są wykonane z tworzyw sztucznych w osiemdziesięciu procentach pochodzących z recyklingu.

Zmiany, jakie można zaobserwować w sklepach sieci nie są przypadkowe. Stanowią jeden z najważniejszych filarów firmowej strategii CRS. Redukcja wykorzystania plastiku stanowi jeden z jej najważniejszych punktów. Całkowite pozbycie się plastiku ze sklepów Kaufland ma nastąpić do roku 2025, sukcesywnie podejmowane są więc inicjatywy sprawiające, że osiągnięcie tego celu staje się coraz bardziej realne.

Gazetki Promocyjne Kaufland

Ze sprzedaży wycofane mają zostać aż dwa modele toreb foliowych. Były one lubiane przez klientów, zazwyczaj jednak wykorzystywano je wyłącznie do pojedynczych zakupów, a potem pozbywano się ich. Do wyczerpania zapasów można będzie z nich korzystać, nie planuje się już jednak zamawiania nowych toreb tego rodzaju.

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Recykling
  • Torby bawełniane
  • Torby papierowe
  • Eko
  • Kaufland
  • Plastikowe torby
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Promocje w PolomarketPOLOmarket
16 - 22 września 2020
Gazetka POLOmarket
Super oferty w KauflandKaufland
17 - 23 września 2020
Gazetka Kaufland
Zdrowo i lokalnie w Carrefour!Carrefour
15 - 26 września 2020
Gazetka Carrefour
Jesienne promocje w Tesco!Tesco Centra Handlowe
17 - 23 września 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Dni bohatera domu w Leroy MerlinLeroy Merlin
16 września - 6 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
15 - 21 września 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promocje w Rossmannie!Rossmann
16 - 30 wrze 2020
Gazetka Rossmann
Świętuj 23 urodziny Castoramy!Castorama
4 - 22 wrze 2020
Gazetka Castorama
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama
Sekretny ogród w Black Red WhiteBlack Red White
10 wrze - 8 paź 2020
Gazetka Black Red White
Produkty greckie w Lidlu!Lidl
31 sie - 30 wrze 2020
Gazetka Lidl
Oferta spożywcza Carrefour!Carrefour
15 - 21 wrze 2020
Gazetka Carrefour

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge