• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Zakupy w sklepach Kaufland z dostawą do domu!

Kaufland uruchomił nowy sposób sprzedaży.

Zakupy przez Internet stają się coraz bardziej modne i pożądane. Rzeczywistość zakupowa online wygląda niestety tak, że najbliższe terminy dostaw w najbardziej znanych sieciach możliwe są w maju lub pod koniec kwietnia. Wygląda na to, że zainteresowanych ofertą sklepów jest bardzo dużo.

Kaufland oferuje pomoc

Sieć sklepów Kaufland we współpracy ze sklepem Mango uruchomił nową usługę z dostawą zakupów do klienta. Czy będziesz mógł zamówić wszystko, co chcesz? Niestety nie. Sklep oferuje specjalne paczki z najpotrzebniejszymi i najbardziej popularnymi produktami. Należą do nich np. mąka, makaron, ryż, mleko, cukier, herbata, sosy pomidorowe, olej czy papier toaletowy. Cena takiej paczki to 115,98 zł, a koszt przesyłki 19,99 zł. Czy to dużo? Wydaje się, że nie. Ceny produktów będą takie sam jak w sklepie stacjonarnym. W paczce znajdziemy łącznie 30 produktów.

makaron

Jak zamówić paczkę?

Wystarczy wejść na stronę https://www.mango.pl/kaufland-niezbednik. Tam wystarczy kliknąć przycisk Kup teraz, a zakupy już niedługo pojawią się u Ciebie. Przesyłki będą dostarczane w ciągu 48 godzin od chwili zamówienia.

W czasie pandemi koronawirusa oferta Kauflanda ma przyczynić się do walki z epidemią. Ograniczanie wyjścia z domów jest teraz kluczowe.

aplikacja ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zostań w domu
  • Koronawirus
  • Zakupy przez internet
  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu Lidl
13 - 14 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Black Red White  wita szkołe! Black Red White
6 sierpnia - 8 września 2020
Gazetka Black Red White
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Od środy w POLOmarkeciePOLOmarket
12 - 18 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rabaty w Tesco! Tesco Centra Handlowe
13 - 19 sierpnia 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Lidl - katalogLidl
6 lip - 31 sie 2020
Gazetka Lidl
Leroy Merlin - najlepsza oferta na rynkuLeroy Merlin
6 - 26 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lip - 23 sie 2020
Gazetka Castorama
Szkoła w BiedronceBiedronka
3 - 22 sie 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge