• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Żabka rusza z promocją imprezowe happy hours.

Sieć Żabka ruszyła z kolejnym pomysłem. Tym razem na klientów sklepu czekać będzie akcja promocyjna pt. „Imprezowe happy hours".

Promocja w Żabce!

Ruszyła kolejna już akcja promocyjna sieci Żabka. Promocja „imprezowe happy hours” dostępna jest od 22 lipca i potrwa do 15 sierpnia. Zaplanowana jest na ostatnie godziny otwarcia sklepu, czyli 20 - 23. Akcja promocyjna dotyczy takich dni tygodnia jak: czwartek, piątek i sobota. To właśnie w te dni klienci mogą skorzystać z wyjątkowej promocji.

Co można kupić?

W promocji dwa wybrane produkty z oferty cheeseburgerów oraz hot dogów za jedyne 3 zł za sztukę. To idealna okazja na małe przyjemności tuż przed weekendem. Sieć Żabka już nie raz zaskakiwała swoich klientów wyjątkowymi promocjami. Poprzedni happy hours dotyczył poranków, które ze względu na wczesną porę idealnie wpasowały się w przecenę kawy. Wówczas sieć zachęcała do kupna kawy za jedyne 1 zł lub za 1,99 zł w godzinach 8-10 lub 7-10. W głównej mierze chodziło o konsumentów udających się do pracy, dla których sprawy biznesowe nie mogłyby się rozpocząć bez wypicia porannej kawy. Dla wielu mogło to być również motywacją do wczesnego spaceru, przed rozpoczęciem domowych obowiązków.

Sprawdź też promocje w Kaufland:

Jeszcze inną akcją promocyjną były „napojowe happy hours". Te z kolei obejmowały już napoje słodzone lub energetyczne w puszce, czy też w butelce. W okresie letnim spożycie na zimne napoje wzrasta, ponieważ są to produkty chętniej kupowane do ogrodu, czy nad wodę. Tak różnorodne akcje promocyjne sieci Żabka sprawiają, że z wielkim zainteresowaniem konsumenci mogą wypatrywać promocji dostosowanych do swoich potrzeb. Sklep reaguje na potrzeby konsumentów, a tym samym sukcesywnie stara się zwiększyć sprzedaż swoich produktów. Jeśli jednak obie te kwestie idą ze sobą w parze, nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z kolejnych odsłon aktualnych promocji.

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Kaufland
  • Happy hours
  • Żabka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge