Żabka. Masz dużo żappsów? Możesz je wymienić na grę Wiedźmin!

Tego chyba nikt się spodziewał! Żabka przygotowała niesamowitą akcję promocyjną skierowaną przede wszystkim do młodszych konsumentów. Za żappsy można teraz odebrać hitową grę komputerową Wiedźmin.

Wiedźmin
Możesz wymienić żappsy za grę Wiedźmin! Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Żabka rozdaje grę komputerową Wiedźmin. Zaskakujący ruch sieci

Żabka zdecydowała się zaoferować specjalną akcję promocyjną, która daje możliwość uzyskania w zamian za żappsy legendarną grę komputerową Wiedźmin. Co ważne, klienci sieci mogą dostać dostęp tylko do pierwszej części tego tytułu, w tym miejscu chcemy podkreślić, że ta gra wiele lat temu zyskała mnóstwo fanów nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. Gracze cenią ją za możliwość wcielenia się w słynną książkową postać Geralta z Rivii, odkrywania niesamowitego świata fantasy, jak również ciekawą fabułę i rozrywkę.

Żabka w ten sposób pokazuje, że zależy jej na klientach z różnych grup wiekowych. Wydaje się, że akcja promocyjna z wymianą żappsów za grę Wiedźmin spotka się ze sporym zainteresowaniem wśród młodych osób i jednocześnie sieć zostanie doceniona za ten dość nieoczywisty ruch, na który nie decydują się inne sklepy.

Żabka. Wymień żappsy za grę Wiedźmin! Zasady akcji promocyjnej

Jak odebrać grę Wiedźmin? To naprawdę proste, wystarczy, że aktywujesz specjalny kupon w aplikacji mobilnej Żabki. Trzeba na to przeznaczyć 500 żappsów. Co dalej? Następnie należy odświeżyć apkę i odebrać kolejny kupon, który jest niezbędny do uzyskania gry Wiedźmin na platformie Gamivo. To wszystko!

Sprawdź też najnowszą gazetkę promocyjną od sieci Żabka i przekonaj się przy jakich produktach występują największe rabaty!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder