Żabka. Masz dużo żappsów? Możesz je wymienić na grę Wiedźmin!

Tego chyba nikt się spodziewał! Żabka przygotowała niesamowitą akcję promocyjną skierowaną przede wszystkim do młodszych konsumentów. Za żappsy można teraz odebrać hitową grę komputerową Wiedźmin.

Wiedźmin
Możesz wymienić żappsy za grę Wiedźmin! Fot. Adobe Stock.
Reklama

Żabka rozdaje grę komputerową Wiedźmin. Zaskakujący ruch sieci

Żabka zdecydowała się zaoferować specjalną akcję promocyjną, która daje możliwość uzyskania w zamian za żappsy legendarną grę komputerową Wiedźmin. Co ważne, klienci sieci mogą dostać dostęp tylko do pierwszej części tego tytułu, w tym miejscu chcemy podkreślić, że ta gra wiele lat temu zyskała mnóstwo fanów nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie. Gracze cenią ją za możliwość wcielenia się w słynną książkową postać Geralta z Rivii, odkrywania niesamowitego świata fantasy, jak również ciekawą fabułę i rozrywkę.

Żabka w ten sposób pokazuje, że zależy jej na klientach z różnych grup wiekowych. Wydaje się, że akcja promocyjna z wymianą żappsów za grę Wiedźmin spotka się ze sporym zainteresowaniem wśród młodych osób i jednocześnie sieć zostanie doceniona za ten dość nieoczywisty ruch, na który nie decydują się inne sklepy.

Żabka. Wymień żappsy za grę Wiedźmin! Zasady akcji promocyjnej

Jak odebrać grę Wiedźmin? To naprawdę proste, wystarczy, że aktywujesz specjalny kupon w aplikacji mobilnej Żabki. Trzeba na to przeznaczyć 500 żappsów. Co dalej? Następnie należy odświeżyć apkę i odebrać kolejny kupon, który jest niezbędny do uzyskania gry Wiedźmin na platformie Gamivo. To wszystko!

Sprawdź też najnowszą gazetkę promocyjną od sieci Żabka i przekonaj się przy jakich produktach występują największe rabaty!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama