Wyjątkowa doniczka do Twojego domu. Dostaniesz ją w Netto!

Szukasz wyjątkowej doniczki do swojego domu? Koniecznie zajrzyj do Netto! W nowej ofercie znajdziecie doniczki i wazony, które wyeksponują Twoje roślinny. Ich kształt jest modny i od kilku sezonów ich popularność nie przemija. 

Doniczki na parapecie
Doniczki na parapecie Fot. Adobe Stock
Reklama

Doniczki, kiedyś miały spełniać tylko jedną, podstawową funkcję. Te czasy minęły bezpowrotnie. Obecnie doniczki stały się dodatkiem do wystroju wnętrz. Znajdziemy je w wielu kształtach, kolorach i wielkościach. Wybór dostępnych produktów jest ogromny. Jeśli nie możesz się zdecydować, warto odwiedzić Netto

Doniczka w kształcie twarzy - hit miłośników ogrodnictwa!  

Ozdobne doniczki stają się coraz bardziej popularne. I nie ma się czemu dziwić. Niezaprzeczalnie dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się doniczki w kształcie twarzy. Ich kształt sprawia, że są dekoracją pomieszczenia samą w sobie. Taka doniczka w pasuje się niemalże do każdego stylu i dopełni aranżacje Twojego mieszkania. 

Doniczka w kształcie twarzy idealnie sprawdzi się do sukulentów i roślin płożących się. Połączenie doniczki i rośliny, wygląda bardzo efektownie. Doniczki w kształcie twarzy najlepiej prezentują się w jasnych barwach: beżowym, białym tudzież złotym. W sklepach znajdziemy również inne wersje kolorystyczne. 

Najmodniejsza doniczka dostępna w Netto! 

Doniczka w kształcie twarzy podbiła serce wielu miłośników roślin. Jeśli chcesz mieć taką dekorację w swoim domu - nic trudnego. 1 września (czwartek) w ofercie Netto znajdziemy wyjątkowe doniczki w kształcie twarzy! Produkt będzie kosztował tylko 26 zł. W ofercie sklepu znajdziemy 2 wzory do wyboru. Ich rozmiary to następująco: 11 x 11 x 16,5 cm i 14 x 12,5 x 14,5 cm. Obydwa produkty są dostępne w kolorze białym. 

Doniczki dostępne w sklepie Netto będą pięknie eksponować roślinny w twoim domu.
Doniczki i wazony mogą stanowić niezwykłą dekorację Twojego domu!

W gazetce Netto znajdziemy również czarne doniczki. W kształcie przypominają małe, wypoczywające ludziki. Produkt ten jest dostępny również w dwóch wzorach. Za taką doniczkę zapłacimy 16 zł. Warte uwagi są również wazony w kształcie twarzy. Za większy wazon zapłacimy 36 zł, a za mniejszy 26 zł. Wazony są dostępne w kolorze białym i czarnym.     

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama