• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Wycofano łyżkę znanej marki. Może być bardzo szkodliwa!

Na ten produkt powinieneś uważać. Dokładnie wczoraj GIS poinformował o wadliwej łyżce.

Łyżka wycofana z obiegu

Produkt, który wycofał GIS to łyżka marki Fiskars. Jako że wyrób ten bardzo często ma bezpośredni kontakt z żywnością, zdecydowano o natychmiastowym ostrzeżeniu wszystkich klientów. Dokładnie, chodzi o jedną partię materiału od Fiskars Functional Form™ z powodu migracji pierwszorzędowych amin aromatycznych. Są to substancje bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Sprawdź czy jej nie masz:

łyżka Fiskars wycofana ze sprzedaży
Źródło: GIS

Poznaj szczegóły produktu

Jeżeli posiadasz produkt marki Fiskars, koniecznie sprawdź wszystkie szczegóły podane na łyżce. Ze sprzedaży wycofano Fiskars Functional Form™ Spoon o numerze produktu 1027299 i numerze partii 200620. Ważne jest też, by sprawdzić kod EAN: 6424002009665.

Charakterystyczny znak rozpoznawczy na łyżce to znak „2↑0”, przy czym „↑” wskazuje cyfrę „6”. Jeżeli okaże się, że posiadacie podany produkt, należy natychmiast przestać używać go w kontakcie z żywnością.Proces wycofania produktu jest stale monitorowany przez GIS.
 

Sprawdź promocje na artykuły gospodarstwa domowego. Gazetki promocyjne:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Agata
  • Kaufland
  • Intermarche
  • Łyżka
  • Promocje
  • Ding poleca
  • Kuchnia
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczko w Leroy MerlinLeroy Merlin
20 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Oferta od czwartku w Lidlu!Lidl
26 - 28 listopada 2020
Gazetka Lidl
Katalog świątecznych Promocji PlusPlus
13 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Plus
Prezenty, które inspirują w Media MarktMedia Markt
20 listopada - 10 grudnia 2020
Gazetka Media Markt
Smakuj chwile z Black Red WhiteBlack Red White
12 listopada - 24 grudnia 2020
Gazetka Black Red White
Najnowsze okazje w Polomarket!POLOmarket
25 listopada - 1 grudnia 2020
Gazetka POLOmarket
Rossmann - Mikołajkowe inspiracjeRossmann
16 - 30 lis 2020
Gazetka Rossmann
Świąteczna gazetka Carrefour!Carrefour
3 - 28 lis 2020
Gazetka Carrefour
Katalog zabawki - sklep onlineLidl
23 paź - 24 gru 2020
Gazetka Lidl
W świątecznym nastroju w Kaufland!Kaufland
5 lis - 5 gru 2020
Gazetka Kaufland
Akcesoria i dekoracje w Agata MebleAgata
12 - 28 lis 2020
Gazetka Agata
Wnętrza w pełnym świecie - CastoramaCastorama
12 - 29 lis 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge