• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Wybierasz się na wakacje? Kaufland zadbał o dezynfekcję!

W tym roku na wakacje wybiera się mniejsza ilość osób niż co roku. Większość, która decyduje się wyjechać, obiera takie kierunki jak Morze Bałtyckie czy Mazury. Sprawdź, jak Kaufland przyczynia się do ochrony naszego zdrowia!

Jeśli wybierasz się na wakacje w Polsce, możesz natknąć się na stacje do dezynfekcji utworzone przez sieć Kaufland. Kurorty wakacyjne zachęcają do dbania o higienę rąk i pamiętanie o sytuacji związanej z pandemią. Specjalne punkty Kaufland znaleźć można nad Bałtykiem i na Mazurach. Stacje postawione są przy wejściach na plaże w sześciu najbardziej popularnych kurortach. W każdym mieście 3 sztuki.

Gdzie spotkasz stacje do dezynfekcji Kaufland?

Punkty dostępne są na plaży w Gdyni, Świnoujściu, Gdańsku, Mrągowie, Kołobrzegu i Giżycku. Wyglądają bardzo charakterystycznie. To żółte budki, z logo obecnej kampanii sklepu pt. Lato na bogato. Aby skorzystać, należy nacisnąć dozownik stopą na specjalnej dźwigni. Ponadto takie punkty dostępne są w każdym sklepie stacjonarnym. Korzystać można do końca lipca!

Warto korzystać z możliwości do czyszczenia dłoni jak najczęściej. Nie zajmuje to dużo czasu, a pozwala zapobiegać dostaniu się bakterii do naszego organizmu. Jest to skuteczny sposób na walkę z koronawirusem.

Zobacz ofertę tanich owoców w Intermarche:

Sprawdź tez artykuły do ogrodu w Castoramie:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Intermarche
  • Artykuły na lato
  • Kaufland
  • Płyn do dezynfekcji
  • Koronawirus
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge