• Logo
  • Gazetki
  • Produkty
  • Sklepy
  • Blog
  • Dni handlu
Reklama

Wybierasz się do sklepu? Sprawdź najpierw, o której są największe kolejki!

Warto wiedzieć, kiedy zrobić zakupy, by klientów było jak najmniej.

Na stronie internetowej sklepu Carrefour możemy znaleźć bardzo ciekawą opcję. Na stronie główniej wyświetla się widok, który zachęca nas do sprawdzenia prognozy ruchu w danym sklepie. Aby sprawdzić, jak dużo osób robi zakupy w danym czasie, wystarczy wpisać komplety adres interesującego nas sklepu.

Przykładowo wpisując adres sklepu Carrefour Market w Złotych Tarasach przy ul. Złotej 59, wyświetli nam się, że największy ruch jest pomiędzy godziną 13 a 16. Intensywność ruchu zaczyna spadać od godziny 17, a o godzinie 21 klientów jest najmniej. W każdym sklepie Carrefour sytuacja może wyglądać inaczej.

Interesuje Cię, w jakiej porze zakupy robić najbezpieczniej. Nic prostszego, by to sprawdzić! Sprawdź adres swojego sklepu Carrefour, wpisz go na stronie sieci, a wyszukiwarka wyświetli Ci wszystkie dane. Informacje przedstawione są przy pomocy kolorowych, prostych wykresów.

Pamiętajmy pomiędzy godziną 10 – 12 sklepy otwarte są tylko dla seniorów!

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Zakupy w carrefour
  • Koronawius
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
17 - 19 maja 2021
Gazetka Lidl
Hity tygodnia w Polomarket!   POLOmarket
12 - 18 maja 2021
Gazetka POLOmarket
Ogród idealny dla Ciebie z Castoramą!Castorama
4 - 30 maja 2021
Gazetka Castorama
Ogród na balkonie z Leroy Merlin Leroy Merlin
7 - 27 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Chwytaj okazje z Intermarche Intermarche Super
11 - 17 maja 2021
Gazetka Intermarche Super
Rabaty do 20% w Agata Meble   Agata
13 - 29 maja 2021
Gazetka Agata
Rossmann - uśmiech na dzień dobryRossmann
16 - 31 maj 2021
Gazetka Rossmann
Dobrane pary w PepcoPepco
6 - 19 maj 2021
Gazetka Pepco
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Od czwartku w BiedronceBiedronka
13 - 19 maj 2021
Gazetka Biedronka
Na sportowo w Biedronce   Biedronka
4 - 19 maj 2021
Gazetka Biedronka
Ogród idealny dla Ciebie z Castoramą!Castorama
4 - 30 maj 2021
Gazetka Castorama
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.