W Super-Pharm napełnisz puste pojemniki kosmetykami. Ekologiczne stacje refill Yope wchodzą do sklepów!

Super-Pharm wprowadza stacje refill Yope  do napełniania pustych butelek kosmetykami. Na początek w dwóch miastach, jednak usługa ma się szybko rozwijać. Wcześniej takie rozwiązanie w swoich sklepach zastosował Carrefour. Jak korzystać z nowości?

Super-Pharm i produkty
źródło: Adobe Stock
Reklama

Super-Pharm podobnie jak Carrefour wprowadza stacje refill Yope 

Fani ekologicznych rozwiązań będą zacierać ręce z radości. Kolejna sieć handlowa na rynku decyduje się na nowoczesne rozwiązanie, jakim są stacje refill od polskiego  startup'u SWAPP. Wcześniej już m.in. Carrefour chwalił się takim rozwiązaniem w wybranych placówkach.  Dzięki nim po wejściu do drogerii można zaopatrzyć się w wybrane kosmetyki, bez przymusu kupowania ich w tradycyjnych opakowaniach marki. 

Wystarczy, że klienci Super-Pharm podejdą do specjalnych urządzeń napełnionych mydłem, żelami pod prysznic czy innymi płynami. Dzięki jednemu takie automatowi rezygnujemy z wykorzystania aż 60 000 nowych butelek. Jedna stacja refill pozwala na uzupełnienie około 30 000 litrów płynu. Brzmi imponująco!

Interesują cię treści o Super-Pharm? Czytaj także: Rossmann pozwala wygrać iPhone’a! Wystarczy krótkie wideo!

Na początek z eko stacji skorzystamy tylko w dwóch miastach

Rozwiązanie Super-Pharm z refill Yope w tym momencie dostępne jest tylko w Krakowie i Warszawie (Targówek). Sieć zapewnia jednak, że szykuje poważny rozwój i w kolejce na wprowadzenie innowacji czeka już kolejne pięć miejsc. Przy stacjach można napełnić płyn do mycia naczyń, szampon do włosów, żel pod prysznic i mydło. Cena za kosmetyki jest wtedy  niższa o około 15%. Akcja dotyczy tylko produktów marki Yope. 

Do pustych opakowań w Super -Pharm zapakujesz wiele produktów. Jak to dokładnie działa?

Wiele osób nie wie, że można uzupełniać puste opakowania kosmetyków i środków czystości. Dzięki temu można zmniejszyć ilość odpadów, a także zaoszczędzić pieniądze. Jak to działa?

Wystarczy podjechać do specjalnej stacji refill lub sklepu, w którym oferują taką usługę. W tym przypadku może być to Super-Pharm. Przedstawiciel firmy pomoże Ci uzupełnić opakowanie produktem, którego potrzebujesz. Możesz też kupić puste opakowanie i samodzielnie je napełnić. Jest to bardzo prosty sposób na zachowanie ekologicznej postawy. 

W wybranych placówkach Super -Pharm można uzupełniać puste opakowania kosmetyków i środków czystości. Dzięki temu zmniejszamy ilość odpadów, a także zaoszczędzić pieniądze. 

Zobacz gazetki Super-Pharm na Ding.pl!

Wybrane sklepy Carrefour wprowadziły podobne rozwiązanie jak Super-Pharm. Zobacz oferty sklepu:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama