Reklama

W sklepach znów puste półki? Handlowcy podejmują ważne działania.

Chyba, każdy pamięta początek pandemii koronawirusa w Polsce, kiedy to Polacy masowo wyruszyli do sklepów. Czy tym razem czeka nas to samo?

Jak przygotowane są sklepy?

Sieci handlowe przygotowują się na duży napływ klientów. W społeczeństwie i w rządzie trwają debaty na temat tego, czy niedziele handlowe powinny wrócić, gdyż Polacy nie zamierzają odpuszczać w robieniu zakupów. Ostatnim razem wiele osób postanowiło zrobić ogromne zapasy żywności i środków czystości. Wtedy sytuacja, jeszcze nie była tak poważna, jak teraz. Istnieje ryzyko, że wiele osób zacznie powtarzać panujący wtedy trend. Zrobienie dużych zakupów może pozwolić uniknąć częstych wizyt w sklepie. Sieci przygotowują się do wielkiego natarcia konsumentów.

Kaufland już podjął kroki

Wielkie przygotowania deklaruje sieć Kaufland. W sklepie pojawiają się ogromne palety, na których dostępne są zapasy ryżu, mąki i puszek konserwowych. Większe zapotrzebowania na produkty wymaga od sieci ogromnego zaangażowania. Kaufland zapewnia, że ciągłość dostaw nie zostanie przerwana, dostawcy są w stałym kontakcie z menadżerami sklepów, a obecne działania opierane są na doświadczeniu z pierwszej fali pandemii.

Gazetka Kaufland:

Jak sytuacja w innnych sklepach?

Kolejnym ukłonem w stronę klientów w tym trudnym czasie są wydłużone godziny pracy w sklepach. Dla pracowników pewnie nie są to dobre wiadomości, gdyż Ci przebywając w pracy, nieustannie narażają się na zakażenie wirusem. Wiele sieci mimo to zdecydowała się na taki ruch, by w sklepie przebywało mniej klientów w tym samym czasie. Kaufland otwarty jest do 23, Biedronki w dużej mierze całodobowo lub do 24. Lidl działa w większości do 22.

Gazetka Lidl:

Sklepy oferują również zakupy poza obiektami stacjonarnymi. Można zamawiać online z dostawą do domu lub z odbiorem własnym, przy wejściu do sklepu. Rozwój tego typu działalności bardzo się poszerza i wiele sklepów oferuje coraz to szybszą dostawę. Przykładowo Hebe zapewnia, że już niedługo dowóz do 2 h godzin, a Carrefour z usługą Carrefour Sprint, dowozi zakupy nawet w 3 h. Większość znanych marketów ma w zanadrzu usługę, dzięki której wchodzenie do obiektów handlowych jest praktycznie niekonieczne. Wadą tych rozwiązań jest to, że niestety korzystać mogą głównie mieszkańcy większych miast.

Jednym słowem ciężko stwierdzić, czy w sklepach znów zabraknie papieru toaletowego i makaronu. Markety gwarantują przygotowanie i bezpieczeństwo, więc wydaje się, że powinniśmy być spokojni. Na zakupach warto być przede wszystkim rozsądnym. Nadmierne gromadzenie jedzenia w domu nikomu nie wyjdzie na dobre. Koronawirus jest groźny, więc warto pamiętać o różnych opcjach robienia zakupów, a przed wyjściem do sklepu o sprawdzenie promocji w najbliższych punktach handlowych.

Promocje!

Warto zainstalować aplikację Ding! Nasza aplikacja pozwoli Ci stworzyć listę zakupową, do której dodasz wszystko, co tylko zechcesz.

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy piosenki, reportaże radiowe, pisze, biega, i jeździ rowerem.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Polomarket - wszystko co ulubione ne Święta! POLOmarket
8 - 14 grudnia 2021
Gazetka POLOmarket
Świąteczne miasteczko z Leroy MerlinLeroy Merlin
19 listopada - 24 grudnia 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od czwartku w Lidlu!    Lidl
9 - 12 grudnia 2021
Gazetka Lidl
Od czwartku w KauflandzieKaufland
9 - 15 grudnia 2021
Gazetka Kaufland
Kraina PrezentówE.Leclerc
30 listopada - 12 grudnia 2021
Gazetka E.Leclerc
Zestawy na święta od T-Mobile! T-Mobile
8 listopada - 22 grudnia 2021
Gazetka T-Mobile
Katalog świąteczny Lidl - kosmetykiLidl
18 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Katalog zabawki - LidlLidl
16 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Biedronka - kraina zabawekBiedronka
8 lis - 24 gru 2021
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
6 - 12 gru 2021
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
29 lis - 15 gru 2021
Gazetka Biedronka
Lidl - w oczekiwaniu na świętaLidl
4 lis - 24 gru 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.