W sklepach OBI nie można kupić fajerwerków!

We wszystkich sklepach budowlanych OBI nie będzie można kupić żadnych zestawów z fajerwerkami na Sylwestra. Dlaczego właściciele tej sieci handlowej podjęli taką decyzję?

Reklama

OBI nie udostępnia fajerwerków w słusznym celu!

OBI za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowało następujący komunikat: “Drodzy klienci, w trosce o dobro zwierząt oraz ochronę środowiska zaprzestaliśmy sprzedaży fajerwerków #niestrzelaj #bezfajerwerków”. W tym miejscu należy podkreślić, że to nie pierwsza taka decyzja, już rok temu OBI nie dodał do swojej oferty zestawów z wyrzutniami i różnymi rakietami sylwestrowymi. 

Taka decyzja przede wszystkim zmniejszy cierpienie zwierząt w noc sylwestrową, ale zmusi wiele osób do refleksji na ten temat. Działanie OBi może również spowodować, że w kolejnych latach inne sieci sklepów też nie będą udostępniały w swoich świąteczno-noworocznych ofertach żadnych produktów z fajerwerkami.

Co znajdziemy w najnowszej gazetce promocyjnej OBI?

Można w niej znaleźć mnóstwo produktów, które wzbogacą każde wnętrze. Największą uwagę przyciągają propozycje z oświetleniem, oferta zawiera wiele modnych modeli plafonów, łańcuchów świetlnych, żyrandoli i lamp stojących. Wszystkie z nich wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Zachęcamy też do zapoznania się całą gazetką promocyjną OBI!

Zobacz też ofertę z inspiracjami wnętrzarskimi od Black Red White!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama