W dyskontach znanej sieci pojawiła się oferta dla wędkarzy!

W naszym kraju nadal sporą popularnością cieszą się wyjazdy na ryby. Z tego względu przed rozpoczęciem sezonu letniego największe sieci handlowe zaczęły już wprowadzać do swoich sklepów różne sprzęty i akcesoria dla wędkarzy. Naszą największą uwagę przykuła nowa oferta Lidla. Dowiedz się więcej!

Oferta dla wędkarzy w Lidlu
Reklama

Poznaj ofertę ze sprzętem i akcesoriami wędkarskimi! 

W tym tygodniu w dyskontach sieci Lidl dostępna jest szeroka oferta dla wędkarzy. Co w niej znajdziemy? Największe wrażenie zrobił na nas profesjonalny zestaw z bogatym wyposażeniem PALADIN. Zawiera wysokiej jakości wędkę z włókna węglowego, kołowrotek klasy premium z aluminiową szpulą oraz torbę transportową z uchwytem. Z tego sprzętu będą zadowoleni zarówno profesjonaliści, jak i osoby, które dopiero planują zająć się łowieniem ryb. Ile kosztuje? Zapłacimy naprawdę nieduże pieniądze, jego cena wynosi jedyne 179 zł.

To jednak nie wszystko! Lidl proponuje jeszcze zestaw żyłek z obcinaczem i świetliki wędkarskie. W przypadku obu ofert obowiązuje taka sama cena: 13,99 zł. Warto zastanowić się również nad zakupem haczyków, które są przystosowane do łowienia różnych gatunków ryb. Kosztują tylko 19,99 zł. Ostatnią propozycją z nowej gazetki promocyjnej sieci są akcesoria do łowienia pilkowego i na drapieżne okazy. Koszt jednego zestawu to 39,99 zł. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej!

W tym miejscu chcemy również zachęcić do zapoznania się z najnowszymi gazetkami od innych popularnych sieci. Można w nich znaleźć mnóstwo promocji z artykułami spożywczymi i produktami chemii gospodarczej. Sprawdź, w jakim sklepie są dostępne największe rabaty!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama