Tę akcję POLOmarket klienci docenią! Chodzi o szczytny cel!

POLOmarket wystartował z nową akcją „Kupując pomagasz”, tym razem nie chodzi o zbieranie znaczków na maskotki czy figurki, lecz o coś znacznie ważniejszego. Wraz z końcem marca w sklepach zobaczymy coś nietypowego.

„Kupując pomagasz” w POLOmarket
źródło: Adobe Stock
Reklama
ding ad-box placeholder

„Kupując pomagasz” w POLOmarket

„Kupując pomagasz", tak brzmi nazwa nowej akcji zorganizowanej przez POLOmarket. Ruszyła w środę 30 marca. Do tej pory sieć proponowała klientom głównie udział w programach lojalnościowych, gdzie mogli zbierać znaczki np. na maskotki Polozaury, tym razem wymyślono coś innego, dopasowanego do aktualnej sytuacji na świecie. Celem jest wsparcie Ukrainy, głównie dzieci.

POLOmarket zaczął zbierać pieniądze w nietypowy sposób. W akcje zaangażować mogą się wszyscy klient. Wybrane produkty w sklepie oznaczone zostały logiem „Produkt z dobrym sercem”, od każdego takiego złotówka lub dwie będą przeznaczone na szczytny cel. To na konto Fundacji Polsat powędrują pieniądze. Ta zainwestuje je w pomoc ukraińskim dzieciom.

Czytaj także: Zobaczysz ten produkt? Warto go kupić! Pieniądze popłyną do Ukrainy!

Tak rozpoznasz „Produkty z dobrym sercem”

Produkty biorące udział w akcji nie trudno zauważyć. Pojawiają się przy nich specjalne plakaty z hasłem kampanii. Należy bacznie obserwować półki i etykiety. Dodatkowo każda gazetka promocyjna w wersji tradycyjnej oraz online będzie wskazywała na to, który artykuł pomaga. Przykładowo w tym tygodniu na liście znalazło się 8 różnych. A oto one:

Kupując w terminie od 30 marca do 5 kwietnia, pomagasz, kupując następujące produkty:

 • Miód wielokwiatowy, 1 kg – 2 zł dla Ukrainy
   
 • Twaróg sernikowy Mleczna Polana, 1 kg – 1 zł dla Ukrainy
   
 • Herbata Lipton, 92 sztuki – 2 zł dla Ukrainy
   
 • Kawa mielona MK Cafe 500 g – 2 zł dla Ukrainy
   
 • Ręcznik papierowy Lanna Giga - 1 zł dla Ukrainy
   
 • Papier toaletowy Lanna Premium - 1 zł dla Ukrainy
   
 • Ptasie Mleczko, Wedel – 1 zł dla Ukrainy
   
 • Czekoladki Merci – 2 zł dla Ukrainy

W każdym tygodniu na liście znajdowały będą się inne rzeczy, dlatego warto być czujnym i zaglądać do ofert.

POLOmarket do tej pory pomagał również tak

To nie pierwsza akcja pomocowa POLOmarket dla Ukrainy. Od początku trudnej sytuacji przekazano już siedemnaście ton żywności, artykułów szkolnych, higienicznych i zabawek dla obywateli tego kraju. Sieć przez cały czas sprzedaje też specjalne torby zakupowe z logiem „Niesiemy Pomoc”. Zysk płynie na Polską Akcję Humanitarną. Za jedną taką wystarczy zapłacić 2 zł. Do tej pory udało się już zebrać 220 tysięcy.

Czytaj także: Maczek od McDonald’s dla Ukrainy. Skorzystają dzieci!

Sprawdzaj oferty na Ding.pl!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.