• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Szalone przedświąteczne promocje w Biedronce

Analizując działania Biedronki podejmowane tuż przed świętami Bożego Narodzenia trudno nie zgodzić się z tym, że mamy do czynienia z prawdziwą ofensywą marketingową. Lidl, jej główny konkurent, z pewnością ma więc się czego obawiać. Jeronimo Martins nie szczędzi sił i środków, aby przekonać do siebie kolejnych klientów. Czego powinniśmy się zatem spodziewać od poniedziałku, 16 grudnia?

Walka o klienta pomiędzy marketami nie jest niczym nowym. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że tylko Lidl może dziś stawać w konkury z Biedronką. Inne sklepy są wyprzedzone na tyle wyraźnie, że nie mogą nawet oglądać się za uciekającą dwójką. Biedronka w tygodniu przedświątecznym znakomicie wykorzystuje silną pozycję, jaką udało się jej zdobyć na polskim rynku. Tnie ceny, a wiadomo, że w drugiej połowie grudnia Polacy zwracają uwagę przede wszystkim na to, czy konkretne, potrzebne im produkty uda się kupić taniej. Przeceny w tej sieci dyskontów są jednak w stanie zdumieć nawet te osoby, które śledzą już od dawna walkę toczącą się między dyskontami. Okazuje się, że niektóre elementy sklepowego asortymentu są tańsze nawet o sześćdziesiąt procent.

Szacuje się, że w okresie przedświątecznym Biedronki w całej Polsce odwiedzi nawet kilka milionów klientów. Na oficjalnej stronie sklepu już teraz można przeczytać, że promocja obejmie wszystkie te produkty, które budzą zainteresowanie Polaków w tym gorącym okresie. Dostępna na stronie internetowej gazetka z pewnością zachwyci poszukiwaczy tak mniej, jak i bardziej spektakularnych okazji, tutaj zaś warto zwrócić uwagę choćby na przecenę świątecznych dekoracji. Badania potwierdzają, że nasi rodacy są w nich coraz bardziej zakochani, teraz zaś mogą kupować je taniej niż kiedykolwiek. Jeśli marzymy o świątecznym obrusie w śnieżnym wariancie, w Biedronce nie wydamy na niego więcej niż 20 złotych. Za mniej niż 10 PLN otrzymamy stylowe poduszki dekoracyjne.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Wyprzedaż
  • Lidl
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit
Najnowsze promocje w Carrefour!Carrefour
18 - 29 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Wszystkie meble do 40% taniej - BRWBlack Red White
20 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
24 - 29 lut 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge