Świnka Peppa w Biedronce! Idealny wybór dla twojego malucha!

W ofercie sklepu Biedronka pojawiła się właśnie urocza seria zabawek, które z pewnością zachwycą przedszkolaków. Sprawdź kolekcję drewniany zabawek z popularnej bajki Świnka Peppa! 

zabawki w Biedronce
Świnka Peppa w Biedronce Fot. Adobe Stock
Reklama

Nikt nie wie, co dokładnie przyczyniło się do popularności angielskiej bajki "Świnka Peppa". Jednak jedno jest pewne — postać jej głównej bohaterki jest znana niemal wszystkim dzieciom na świecie. Serial zdobył popularność w 180 krajach, w tym również w Polsce. W naszym kraju po raz pierwszy została wyemitowana w 2007 roku. Odcinki są krótkie, trwają zaledwie 5 minut. Opowiadają o perypetiach małej świnki, jej rodziny i przyjaciół. Tematy poruszane w krótkich epizodach są odpowiednio dostosowane do wieku i poziomu rozwoju przedszkolaków. Każdy z nich ma na celu pomóc dziecku zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia. Jeśli Twoje dziecko uwielbia Świnkę Peppe koniecznie sprawdź najnowszą ofertę Biedronki Home! 

Świnka Peppa: Hit wśród przedszkolaków w Biedronce! 

Biedronka wprowadziła do swojej oferty drewniane zabawki z postaciami z popularnej bajki Świnka Peppa. Oferta jest dedykowana dla najmłodszych klientów. Wszystkie zabawki wyróżniają się żywymi kolorami oraz solidnym wykonaniem z drewna. Są one ponadczasowe i wytrzymałe. Sprawdzą się na wiele godzin zabawy. Te zabawki spodobają się nawet dla najbardziej wymagającym dzieciom. W ofercie znajdują się między innymi pojazdy, takie jak ciuchcia, autobus, samolot czy auto. Dodatkowo są wyjątkowe tanie! Wymienione pojazdy dostaniemy za zaledwie 21,99 zł! 

Świnka Peppa w Biedronce!
Urocze zabawki dla przedszkolaków. Fot. Biedronka Home

Każdy ze sprzedawanych pojazdów posiada magnes, który umożliwia ich połączenie ze sobą podczas zabawy. Ponadto w ofercie można znaleźć inne ciekawe produkty, takie jak domek, kamper, łódka, pociąg czy szkoła. Wszystkie zabawki znajdziemy w sklepie internetowym Biedronka Home. 

Promocje dla maluchów w Biedronce

Biedronka oferuje nie tylko atrakcyjne drewniane zabawki. W najnowszej ofercie dyskontu znajdziemy także wiele innych produktów przydatnych dla najmłodszych. Do 1 marca rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech piżamę z motywem Psiego Patrolu. Nie brakuje też pościeli z motywem ulubionych bajek i postaci przez najmłodszych. Oprócz tego w ofercie znajdziemy inne zabawki i artykuły papiernicze. 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama