Strzelce Opolskie przywitają nowy sklep Jysk! Kiedy otwarcie?

Jysk w Strzelcach Opolskich szykuje się na wielkie otwarcie. Na naszej stronie znajdziecie już aktualną gazetkę promocyjną, z której dowiedziecie się, jakie produkty będą do kupienia taniej. Wśród nich kultowe hity. Poznaj datę ważnego wydarzenia, by nie zapomnieć o odwiedzinach w nowej placówce.

Strzelce Opolskie przywitają nowy salon Jysk
Reklama

Jysk w Strzelcach Opolskich – kiedy otwarcie?

Strzelce Opolskie przywitają nowy salon Jysk już w środę 25 sierpnia o godzinie 8. Zamknięcie przewidziane jest dopiero na 20, więc zdążą nawet ci, którzy pracują do późnego popołudnia. Gdzie trzeba się pojawić? Dokładny adres to ul. Gogolińska 29. Sklep zachęca do odwiedzin szczególnymi rabatami do – 75%.

Mieszkańcy miasta w województwie opolskim będą mogli wstąpić do Jysk przy okazji robienia zakupów w Biedronce. Znajduje się on tuż obok, co wydaje się naprawdę dużym plusem dla właścicieli sklepu. Odwiedzających z całą pewnością nie zabraknie. Kupić będzie tam można artykuły gospodarstwa domowego, a nawet meble. Na półkach króluje setki rodzajów pościeli, kołdry, zasłony, obrusy i wiele innych tekstyliów. Znajdziemy też dywany, ozdoby i figurki dekoracyjne. Wnętrza salonów zazwyczaj mienią się kolorami, a na miejscu często można liczyć na duże wyprzedaże.

Aktualna gazetka już na naszej stronie!

Co warto kupić na otwarciu nowego salonu Jysk?

Jysk zdradza, że na klientów czekać będą rabaty od 30 – 75% na wszystkie kołdry i poduszki, to dobra wiadomość dla tych, którzy właśnie urządzają się w swoich domach i mieszkaniach. Ta oferta to nie wszystko. Co jeszcze wiemy?

  • Wszystkie krzesła biurowe od 30 do 60% taniej
  • Wszystkie koce polarowe od 30 do 70% taniej
  • Wszystkie meble z rabatem do 70%, w tym biurka, łóżka, komody i krzesła.
  • Materace i pościele taniej od 30 do 70%
  • Lampy do kupienia od -30 do 60% taniej

Oferty można by wymieniać w nieskończoność, szczegóły poznacie, gdy zajrzycie do gazetki. W niej podana jest dokładna kwota, jaką uda się wam zapłacić po odliczeniu konkretnego procentu. Czasami zapłacicie za coś mniej nawet o kilka set złotych.

Jysk
Źródło Jysk - wybrane artykuły ze sklepu.

Do sklepu Jysk w Strzelacach Opolskich zawitają mieszkańcy pobliskich miast

Jysk w Strzelcach Opolskich to dobra wiadomość nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale też dla osób z pobliskich wsi i okolic. Blisko będą miały osoby zamieszkujące takie tereny jak: Szymiszów, Jamielnica, Księży Las, Brzezina czy Różniątów. Wiele osób może ulec zdziwieniu, kiedy zamiast znajdującego się wcześniej przy ul. Gogolińskiej klepiska, zobaczy nowy salon z wyposażeniem domu. W pobliżu ma się pojawić również nowe Pepco. Gotowi na zakupy? Pamiętajcie, po raz pierwszy otwarte będzie 25 sierpnia od godziny 8 do 20.

Interesują cię nowinki ze świata handlu i superpromocje? Sprawdzaj gazetki na stronie Ding.pl i czytaj nasze blogi. Z nich dowiesz się np. gdzie, zrobisz tanią wyprawkę do szkoły i kupisz to zeszyty oraz sprawdzisz, czy najbliższa niedziela jest handlowa.

Zobacz aktualne promocje w Intermarche:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama