Sklepy otwarte dłużej przed świętami? Ten na pewno!

Wydłużanie godzin pracy sklepów to często stosowana praktyka przed świętami i ważnymi okresami w roku. Klienci szturmem napływają wtedy na placówki, tworzą kolejki i robią zapasy. Aby rozłożyć nieco ruch i rozluźnić atmosferę właściciele marketów nie wahają się, by zmieniać dotychczasowy grafik sprzedawców. W tej sieci na pewno zrobimy zakupy o późniejszej porze niż zwykle!

Sklepy otwarte dłużej przed świętami.
Reklama

Przed świętami więcej pracy – czyli sklepy otwarte dłużej!

Przed nami chyba najgorętszy weekend zakupowy. To właśnie w tym tygodniu będziemy szukać prezentów świątecznych ze szczególnym zaangażowaniem. Skorzystamy też z ostatniej niedzieli handlowej 2021 roku. Wielu z nas często sprawdza godziny otwarcia wybranych placówek, marząc o tym, by były czynne jeszcze dłużej niż zwykle. Nic w tym dziwnego, skoro przez panujące obostrzenia dotyczące limitów, sporo czasu tracimy na stanie w kolejkach. Warto jednak pamiętać, że będąc zaszczepionym, nie musimy się martwić. O tym, w jak łatwy sposób wejść do miejsc publicznych bez czekania na swoją kolej, pisaliśmy wcześniej na Ding.pl.

Jedna z popularnych sieci już oficjalnie ogłosiła, że wydłuży godziny otwarcia swoich sklepów przed Bożym Narodzeniem. Wszystkie hipermarkety Carrefour w Polsce pozwolą nam robić zakupy w Wigilię aż do 13:00, zaś w Sylwestra do 18:00! To długo, prawda i można podejrzewać, że pracownikom na pewno taki obrót sprawy się nie podoba. Klienci czekający z uzupełnieniem lodówki na ostatni moment będą z kolei wręcz zachwyceni i bez żądnych wyrzutów sumienia wstąpią po butelkę szampana czy przekąski nawet dziesięć minut przed zamknięciem.

Stety czy niestety, tak wygląda sytuacja co roku. Nie polepsza jej fakt, że przez zakazy handlu przedsiębiorcy coraz to bardziej łasi są na wykorzystanie każdej możliwej okazji, by zarobić więcej. Chętni na zakupy zawsze się znajdą, więc o brak oblężenia nawet w ostatni dzień roku, nie ma się co martwić. A wy jak organizujecie przygotowania na noc karnawałową? Odwiedzacie placówki handlowe w ostatniej możliwej chwili, czy jednak planujecie wszystko wcześniej, by bez zmartwień i jak najprędzej zacząć świętowanie?

Carrefour otwarty dużej nawet długo przed Wigilią

Wydłużone godziny otwarcia sklepów Carrefour nie dotyczą tylko Wigilii i Sylwestra, już o wiele wcześniej uda się korzystać z placówki w późniejszych porach. Od 17 do 23 grudnia każdy punkt czynny jest do 23:00. Na taki krok zdecydowały się hipermarkety oraz wybrane supermarkety sieci. Trzeba też być przygotowanym, że przez dwa dni zakupów nie zrobimy wcale. Zamknięcia zaplanowano w następujących terminach:

  • 25 grudnia (Boże Narodzenie)
  • 26 grudnia (Niedziela niehandlowa – zamknięte nawet sklepy o statusie placówki pocztowej). Wyjątkiem są Carrefour Express, gdzie o wszystkim decyduje właściciel

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama