• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Sklep ABC z placówką pocztową!

Sieć pocztowa DHL rozszerza swoją działalność na sklepy spożywcze ABC. Planuje również otwarcie usług kurierskich DHL Parcel, a także umożliwi odebranie paczek nawet w niedzielę.

Usługi pocztowe i kurierskie w sieci sklepów ABC 

Wydawanie i przyjmowanie przesyłek będzie możliwe dzięki Polskim ePłatnościom. Wystarczy tylko, że właściciele wszystkich 8600 sklepów na terenie Polski wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie www.mojapaczka.pep.pl. Resztą formalności zajmie się Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Maciej Dudek, manager sieci partnerskich DHL Parcel informuje, że uruchomienie pierwszych punktów DHL Polska nastąpi jeszcze w bieżącym roku. Dodatkowo paczki będą łatwiej i sprawniej dostarczane do mieszkańców małych miejscowości. 

Właścicielami wszystkich sklepów ABC są niezależni przedsiębiorcy. Pomoc w procenie wdrażania usługi, działań marketingowych i organizacyjnych udzieli grupa Eurocash. 

- Zdecydowaliśmy się na udostępnienie usługi kurierskiej w sieci sklepów abc, ponieważ takie rozwiązanie pozwoli naszym klientom – właścicielom sklepów – budować ich konkurencyjność na polskim rynku detalicznym. Pierwsze sklepy będą mogły uruchomić usługę jeszcze w listopadzie. Mamy nadzieję, że już niedługo właściciele sklepów i ich klienci odczują pierwsze korzyści z jej wdrożenia. Okres przedświąteczny to najważniejszy czas dla branży e-commerce, w którym sprzedaż online jest najwyższa w całym roku - oświadcza rzecznik prasowy grupy EuroCash, Jan Domański. 

Gazetka ABC


 

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Dhl parcel
  • Dhl polska
  • Usługa kurierska
  • Usługa pocztowa
  • Sklep abc
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świąteczne miasteczkoLeroy Merlin
20 lis - 24 gru 2019
Gazetka Leroy Merlin
hit
Niezbędnik prezentowyLidl
14 paź - 31 gru 2019
Gazetka Lidl
hit
Czary MaryCarrefour
5 lis - 24 gru 2019
Gazetka Carrefour
hit
Zabawki w BiedronceBiedronka
12 lis - 15 gru 2019
Gazetka Biedronka
Święta takie jak lubiszTesco Supermarket
5 - 11 gru 2019
Gazetka Tesco Supermarket
Poczuj się jak MistrzLidl
12 - 31 gru 2019
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge