Sklep ABC z placówką pocztową!

Sieć pocztowa DHL rozszerza swoją działalność na sklepy spożywcze ABC. Planuje również otwarcie usług kurierskich DHL Parcel, a także umożliwi odebranie paczek nawet w niedzielę.

Reklama

Usługi pocztowe i kurierskie w sieci sklepów ABC 

Wydawanie i przyjmowanie przesyłek będzie możliwe dzięki Polskim ePłatnościom. Wystarczy tylko, że właściciele wszystkich 8600 sklepów na terenie Polski wypełnią formularz zgłoszeniowy na stronie www.mojapaczka.pep.pl. Resztą formalności zajmie się Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie ePłatności. Maciej Dudek, manager sieci partnerskich DHL Parcel informuje, że uruchomienie pierwszych punktów DHL Polska nastąpi jeszcze w bieżącym roku. Dodatkowo paczki będą łatwiej i sprawniej dostarczane do mieszkańców małych miejscowości. 

Właścicielami wszystkich sklepów ABC są niezależni przedsiębiorcy. Pomoc w procenie wdrażania usługi, działań marketingowych i organizacyjnych udzieli grupa Eurocash. 

- Zdecydowaliśmy się na udostępnienie usługi kurierskiej w sieci sklepów abc, ponieważ takie rozwiązanie pozwoli naszym klientom – właścicielom sklepów – budować ich konkurencyjność na polskim rynku detalicznym. Pierwsze sklepy będą mogły uruchomić usługę jeszcze w listopadzie. Mamy nadzieję, że już niedługo właściciele sklepów i ich klienci odczują pierwsze korzyści z jej wdrożenia. Okres przedświąteczny to najważniejszy czas dla branży e-commerce, w którym sprzedaż online jest najwyższa w całym roku - oświadcza rzecznik prasowy grupy EuroCash, Jan Domański. 

Gazetka ABC


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama