Sinsay wycofał 100 modeli ubrań! Masz je? Natychmiast zwróć do sklepu!

Mogą być niebezpieczne! Sinsay zdecydował się na tak poważny krok, bo ubrania mogą wyrządzić krzywdę. Jak to się stało?

Reklama
ding ad-box placeholder

Sukces i wpadka Sinsay

Marka Sinsay rozwija się bardzo szybko. Całkiem niedawno sieć grupy LPP otworzyła nowy, największy sklep Sinsay w Polsce w Galerii Metropolia w Gdańsku. Na uroczystym wydarzeniu obecne były gwiazdy, modelki i influencerzy. Promocja pochłonęła mnóstwo pracy pieniędzy. Okazało się, że nie wszystko dla sieci Sinsay rozgrywa się tak kolorowo. Sieć zaliczyła międzyczasie poważną wtopę, gdyż stworzyła i wprowadziła do obrotu wiele wadliwych produktów.

Groźne ubrania w Sinsay!

W ostatnim czasie słynna marka odzieżowa Sinsay, musiała wycofać sporą ilość swoich ubrań ze sprzedaży. Okazało się, że wiele modeli miało poważną wadę mechaniczną suwaka w zamku błyskawicznym. Istniało duże zagrożenie, że wadliwy suwak odłamie się i narazi kogoś na połknięcie elementu lub zadławienie. Łącznie wycofano 100 modeli z serii ubrania dla dzieci. Trzeba przyznać, że w przypadku najmłodszych, wada ta mogła okazać się szczególnie niebezpieczna. Każdy, kto kupił produkt, ma możliwość natychmiastowego zwrócenia go do sklepu. Każdy, kto posiada, któreś z tych ubrań, powinien przestać je nosić!

Informacje o wycofaniu wybranych modeli ubrań zamieszczono na stronie sieci oraz Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Przy zwrocie nie trzeba mieć dowodu zakupu, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz w sklepie.

Jakie produkty wycofano z Sinsay?

Wśród wycofanych ubrań znalazły się śpiochy dziecięce, buty i bluzy, w każdym przypadku są to w różne rozmiary oraz modele. Dokładne numery modeli znajdziecie na stronie sklepu. W trosce o swoje dzieci każdy rodzic powinien się upewnić, czy w szafie najmłodszych pociech nie znajduje się któryś z tych elementów odzieży. Jest ich naprawdę sporo!

Jeśli robisz zakupy zainstauj aplikację Ding! Nie bedziesz tracić czasu na poszukiwanie promocji!

Na zdjeciu przykładowe wycofane ubrania:

Wycofane ubrania dla dzieci z  sinsay
Źródło: Sinsay
​​​​​​

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder