• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sieć Kaufland dofinansuje remont 10 zwycięskich szkół!

Jakiś czas temu Kaufland zorganizował świetną inicjatywę!

Zasady konkursu Kaufland

Konkurs „Stołówka z klasą” właśnie dobiegł końca. Polegał na wykonaniu prac plastycznych przez uczniów różnych szkół. Tematem przewodnim prac były dobre nawyki żywieniowe. To doskonała lekcja o tym, jak prawidłowo dostarczyć organizmowi witamin i cennych minerałów. Z pewnością dzieci mogły jeszcze bardziej uświadomić sobie jak niepotrzebne, jest spożycie za dużej ilości cukru. Tym samym, spędzić więcej czasu z rodzicami i wyznaczyć sobie wspólny dla danej grupy cel. To ogromny projekt ze strony sieci Kaufland, który wniósł naprawdę wiele dobrego.

W konkursie udział wzięły jedynie szkoły, którym nie udało się uzyskać rządowego dofinansowania na poprawę standardu swoich stołówek. Takie dofinansowanie można było uzyskać w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”. Tym bardziej pocieszające jest to, że Kaufland pomyślał o tych placówkach najbardziej potrzebujących.

Zobacz promocje sklepu:

Znamy zasady, ale co z nagrodami? To one najbardziej motywują dzieci.

Głosowanie końcowe odbyło się za pomocą Internetu. W ten sposób wyłoniono 10 najciekawszych prac ze wszystkich nadesłanych. Było w czym wybierać, ponieważ łączna liczba zgłoszonych prac wynosiła ponad 100. Z czego 30 z nich było wytypowanych do dalszego etapu konkursu. O tym, kto przejdzie dalej, decydowało jury złożone z pracowników sieci. Walka była zacięta, ponieważ prace były wykonane naprawdę sumiennie przez dzieci.
Łączna liczba głosów to 75 tys. To na podstawie tych głosów finalnie wybrano 10 zwycięskich szkół. Każda z tych dziesięciu szkół pracuje obecnie nad planem remontu swojej stołówki. Odnowienie jadalni dofinansuje Kaufland. Było o co naprawdę rywalizować. Oby kolorowe jadalnie mogły przełożyć się na uśmiech wszystkich jedzących w nich posiłek dzieci!

Doskonałą ofertę produktó znajdziesz też w sklepach Polomarket:

Marcin Ofertowicz

Marcin to pasjonat promocji i nowinek zakupowych. Ekspert w dziedzinie najnowszych technologii stosowanych w e-sklepach oraz tradycyjnych sieciach handlowych. Zawsze trzyma rękę na pulsie i nie zaskoczy go żaden news. Od niedawna współpracuje z portalami gazetkowymi Ding.pl, Promocyjni.pl, Promoceny.pl oraz Okazjum.pl.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta promocyjna Carrefour!Carrefour
7 - 13 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Zostań mistrzem grillowania z Tesco! Tesco Centra Handlowe
2 - 8 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Czerwcowe promocje w sklepach AgataAgata
19 czerwca - 4 lipca 2020
Gazetka Agata
Tydzień USA w LidluLidl
29 czerwca - 4 lipca 2020
Gazetka Lidl
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka Black Red White
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Czerwcowe promocje w sklepach AgataAgata
19 cze - 4 lip 2020
Gazetka Agata
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
29 cze - 4 lip 2020
Gazetka Biedronka
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
22 cze - 4 lip 2020
Gazetka Biedronka

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge