• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Sieć Carrefour nawiązała współpracę z aplikacją Too Good To Go!

Na świecie każdego roku marnuje się ogromne ilości jedzenia. Carrefour Polska postawiła na kroki, które mają zwrócić uwagę na ten istotny problem.

Carrefour Polska znalazła się wśród grona partnerów aplikacji Too Good To Go. To aplikacja mobilna, której ideą jest walka z marnowaniem żywności. Od października w aż 12 pilotażowych lokalach w Warszawie i Krakowie będzie można nabyć paczki z krótkim terminem ważności produktów. Z czasem jednak wszystkie sklepy sieci mają zostać włączone do akcji.

Kampania z okazji Dnia Walki z Marnowaniem Żywności ONZ właśnie się rozpoczęła, a przekaz w niej zawarty pokazuje, jak negatywne skutki może mieć marnowanie jedzenia. Taka forma zakupów to również edukacyjny przykład dla wszystkich, aby zadbać o nadmiar kupowanej żywności w domach. Przede wszystkim to również szansa na zwiększenie świadomości wśród konsumentów i sprawienie że będą robić rozsądniejsze zakupy. Małe kroki mają wielkie znaczenie, a właściwa postawa może przynieść wiele korzyści dla środowiska.

Zainstaluj naszą aplikację Ding i ciesz się najlepszą listą zakupową!

Jak działa aplikacja Too Good To Go?

W naszym kraju aplikacja działa od roku, choć wywodzi się z Danii. Zasady są naprawdę proste:

aplikacja w obsłudze przypomina inne aplikacje do zamawiania posiłków,

• różnica polega na tym, że klienci kupują paczkę niespodziankę, czyli posiłki, które nie zostały sprzedane tego dnia w lokalach objętych współpracą z Too Good To Go,

• koszt zamawianych produktów jest znacznie mniejszy, ponieważ to około 1/3 podstawowej ceny,

• w celu uzyskania dodatkowych informacji o produktach można skontaktować się z wybranym lokalem,

• zamówienie należy odebrać osobiście z lokalu.

Takie działania zmieniają świat na lepsze. Chad Frischmann, Ekspert Zmian Klimatycznych, dodaje: „Redukowanie marnowania jedzenia jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możemy zrobić, aby odwrócić globalne ocieplenie".

Program Too Good To Go znany jest w 12 krajach takich jak m.in. Wielka Brytania, Hiszpania Niemcy. Dzięki działaniom aplikacji zostało uratowanych już ponad 16 milionów posiłków. To wielka sprawa dla naszej planety oraz ekologicznych skutków, jakie niesie za sobą marnowania produktów spożywczych. Warto pobrać aplikację i zmienić swoją postawę już dziś, z korzyścią dla świata i naszych bliskich.

Sprawdź promocje na żywność w sklepach!
{{ VIEWER JSON={"type":"LEAFLET_OR_CATEGORY","itemId":18767,"categoryId":"1","pageNo":2}}

Monika Półtorak

Miłośniczka dobrych książek, kina i teatru. W wolnej chwili chętnie wskakuje na rower w poszukiwaniu nowych dla siebie dróg. Kocha lato, uwielbia kwiaty i stara się pamiętać o tym, że śmiech to samo zdrowie. Pasjonatka dobrej, najlepiej włoskiej kuchni.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Ding poleca
  • Intermarche
  • Polomarket
  • Carrefour
  • Promocje
  • Żywność
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Superłupy w KauflandKaufland
22 - 28 października 2020
Gazetka Kaufland
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 października 2020
Gazetka Leroy Merlin
Dobrych snów życzy IKEA GdańskIKEA
20 października - 3 listopada 2020
Gazetka IKEA
Najwspanialsze upominki w ActionAction
26 października - 10 listopada 2020
Gazetka Action
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 października 2020
Gazetka Agata
Mega okazje w IntermarcheIntermarche Super
20 - 26 października 2020
Gazetka Intermarche Super
Mega promki na makijaż w Rossmann!Rossmann
16 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Skarb RossmannRossmann
1 - 31 paź 2020
Gazetka Rossmann
Rossman - Mega! Przebija wszystkoRossmann
1 - 15 lis 2020
Gazetka Rossmann
Dom gotowy na jesień z Agatą!Agata
19 - 31 paź 2020
Gazetka Agata
Stylowe wnętrza z Leroy MerlinLeroy Merlin
7 - 27 paź 2020
Gazetka Leroy Merlin
Katalog Castorama 2020Castorama
24 cze - 31 gru 2020
Gazetka Castorama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge