Reklama

Salony fryzjerskie i kosmetyczne otwarte od 26 kwietnia

Przez ostatni miesiąc salony fryzjerskie i kosmetyczne nie funkcjonowały ze względu na zaostrzenie restrykcji covidowych przez rządzących. Od najbliższego poniedziałku 26 kwietnia wreszcie większość tych zakładów będzie mogła się otworzyć i zacząć przyjmować klientów. Niestety obostrzenia dla tej branży zostały zniesione tylko w niektórych województwach.
Fryzjerzy i kosmetyczki wrócą do pracy od 26 kwietnia

Fryzjerzy i kosmetyczki otworzą się tylko w 11 regionach kraju

Na wczorajszej konferencji prasowej minister zdrowia poinformował, że ze względu na spadek liczby zachorowań w ostatnich dniach i nieznaczne polepszenie sytuacji w szpitalach, można poluzować niektóre obostrzenia. Rządzący zdecydowali, że salony fryzjerskie i kosmetyczne będą mogły wrócić do pracy już od poniedziałku 26 kwietnia. Zakłady otworzą się jednak tylko w 11 województwach:

 • podlaskie,
 • podkarpackie,
 • warmińsko-mazurskie,
 • lubelskie,
 • pomorskie,
 • lubuskie,
 • świętokrzyskie,
 • mazowieckie,
 • kujawsko-pomorskie,
 • zachodniopomorskie,
 • małopolskie. 

Dlaczego w wyżej wymienionych regionach naszego kraju będą mogły działać fryzjerzy i kosmetyczki? Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego wytłumaczył, że w tych województwach może zostać wprowadzone nieduże poluzowanie restrykcji, ponieważ średnia dzienna liczba zakażeń na 100 tys. mieszkańców nie przekracza 35.

W jakich województwach nie skorzystamy z usług fryzjerskich i kosmetycznych?

W kilku regionach Polski nadal utrzymują się duże liczby zachorowań na koronawirusa, dlatego rządzący postanowili, że w najbliższych dniach będą w nich obowiązywać dotychczasowe restrykcje. Oznacza to, że zakłady fryzjerskie i kosmetyczne w województwach: śląskim, dolnośląskim, wielkopolskim, łódzkim i opolskim, nie wrócą do pracy od przyszłego tygodnia.

Kiedy fryzjerzy i kosmetyczki z tych regionów zaczną działać? Niestety na ten moment nie znamy żadnych informacji na ten temat. Wydaje się jednak, że może to nastąpić po długim weekendzie majowym. W przyszłą środę minister zdrowia poinformuje też o ewentualnym odmrożeniu kolejnych branż (m.in. hotelarskiej i gastronomicznej).

Sprawdź najnowsze gazetki promocyjne, w których dostępne są różne promocje na majówkę!


 

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Sieci handlowe
 • Sklepy
 • Promocje
 • Gazetki promocyjne
 • Salony kosmetyczne
 • Salony fryzjerskie
 • Covid-19
 • Koronawirus
 • Obostrzenia
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Katalog pełen okazji - LidlLidl
24 - 29 maja 2021
Gazetka Lidl
Hity tygodnia w Polomarket!  POLOmarket
12 - 18 maja 2021
Gazetka POLOmarket
Ogród idealny dla Ciebie z Castoramą!Castorama
4 - 30 maja 2021
Gazetka Castorama
Ogród na balkonie z Leroy Merlin Leroy Merlin
7 - 27 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Rabaty do 20% w Agata Meble  Agata
13 - 29 maja 2021
Gazetka Agata
Kaufland - od czwartku do środyKaufland
13 - 19 maja 2021
Gazetka Kaufland
Rossmann - uśmiech na dzień dobryRossmann
16 - 31 maj 2021
Gazetka Rossmann
Dobrane pary w PepcoPepco
6 - 19 maj 2021
Gazetka Pepco
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Od poniedziałku w LidluLidl
17 - 19 maj 2021
Gazetka Lidl
Od poniedziałku w BiedronceBiedronka
17 - 22 maj 2021
Gazetka Biedronka
Od czwartku w BiedronceBiedronka
13 - 19 maj 2021
Gazetka Biedronka
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.