• Logo
 • Gazetki
 • Produkty
 • Sklepy
 • Blog
 • Dni handlu
Reklama

Rząd przedłuża obostrzenia. Do kiedy będą obowiązywać?

Od kilkunastu dni obowiązują zaostrzone obostrzenia na terenie całego kraju. Zamknięte są między innymi kina, hotele, niektóre obiekty sportowe, ale również galerie handlowe, sklepy budowlane i salony fryzjerskie. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski, poinformował, że restrykcje muszą zostać przedłużone. Dowiedz się więcej!
Rząd przedłużył obostrzenia

W całym kraju obowiązują zaostrzone obostrzenia

Przypominamy, że od 27 marca w całej Polsce obowiązują zaostrzone restrykcje, które były konieczne ze względu na duże przyrosty zachorowań na koronawirusa i słabą wydolność służby zdrowia. Już od kilkunastu dni nie funkcjonują instytucje kultury (m.in. kina, teatry, filharmonie), hotele i niektóre obiekty sportowe (m.in. baseny, kluby fitness). 

Ponadto rządzący zamknęli wielkopowierzchniowe sklepy meblowe i budowlane. Ograniczyli też liczbę osób w supermarketach, dyskontach i małych sklepikach osiedlowych. W placówkach handlowych zostały wprowadzone następujące zasady: jeden klient na 15 mkw (sklepy do 100 mkw.) i jedna osoba na 20 mkw. (sklepy powyżej 100 mkw.). 

Nie działają również salony fryzjerskie i kosmetyczne. Zamknięte są żłobki i przedszkola, natomiast wszystkie szkoły pracują do odwołania w trybie zdalnym - w tym przypadku wszystko wskazuje na to, że obostrzenia powinny zostać poluzowane najwcześniej jednak rządzący nie wskazali jeszcze żadnych konkretnych informacji na ten temat.

Do kiedy zostały przedłużone obostrzenia?

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia poinformował, że jest zdecydowanie za wcześnie, żeby poluzować obostrzenia, ponieważ dzienne przyrosty zachorowań nadal są duże i zła sytuacja w wielu szpitalach się nie zmienia. Z tego względu rządzący zdecydowali, że przedłużą restrykcje do niedzieli 18 kwietnia. W kolejnym tygodniu z pewnością wskażą wytyczne na kolejne tygodnie.

Sprawdź też najnowsze gazetki promocyjne!

Kamil Dębski

Pisał artykuły zarówno dla małych serwisów tematycznych, jak i dużych portali informacyjnych. Cały czas rozwija swoje umiejętności w tworzeniu tekstów i nie boi się wyzwań. Jego największą pasją jest muzyka! Słucha różnych gatunków, lubi odkrywać nowe nagrania, jak i brzmienia z przełomu lat 80. i 90. Ponadto kolekcjonuje winyle. W lato jeździ na festiwale muzyczne. Na co dzień jest osobą energiczną i towarzyską.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

 • Oferty
 • Gazetki promocyjne
 • Sieci handlowe
 • Sklepy
 • Covid-19
 • Koronawirus
 • Obostrzenia
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Od poniedziałku w LidluLidl
19 - 21 kwietnia 2021
Gazetka Lidl
Wiosenne okazje w TatuumTatuum
1 - 30 kwietnia 2021
Gazetka Tatuum
Skorzystaj z promocji w sklepach AgataAgata
10 - 18 kwietnia 2021
Gazetka Agata
Otwarci na Wasze potrzeby - Leroy MelinLeroy Merlin
14 kwietnia - 6 maja 2021
Gazetka Leroy Merlin
Od poniedziałku w AldiAldi
19 - 24 kwietnia 2021
Gazetka Aldi
Start sezonu w Castoramie!Castorama
6 - 18 kwietnia 2021
Gazetka Castorama
Rossmann pomaga kobietom!     Rossmann
16 - 30 kwi 2021
Gazetka Rossmann
Katalog 2021 IKEAIKEA
1 sty - 31 gru 2021
Gazetka IKEA
Najlepsza oferta na rynku - Leroy Merlin Leroy Merlin
3 mar - 8 maj 2021
Gazetka Leroy Merlin
Cenomenalne zakupy - oferta dotyczy wybranych sklepów E.Leclerc E.Leclerc
13 - 25 kwi 2021
Gazetka E.Leclerc
Start sezonu w Castoramie!Castorama
6 - 18 kwi 2021
Gazetka Castorama
Katalog sklepu online LidlLidl
5 - 30 kwi 2021
Gazetka Lidl
Reklama

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
LogoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.