Ryż w promocji za niecałe 2 zł. W tym sklepie jeszcze jest tak tanio!

Ryż to jeden z sypkich produktów, o którym mówi się, że podrożał. Jaka jest jego cena podczas promocji w popularnych marketach i ile średnio za niego zapłacimy? Porównaj oferty i sprawdź, gdzie bardziej się opłaca! Jest z czego wybierać!

Ryż w pudełku.
Reklama

Ryż jest drogi czy tani?

W mediach pełno jest treści dotyczących podwyżek cen w sklepach. Mamy do czynienia z inflacją największą od wielu lat. Z tego powodu klienci coraz częściej sprawdzają, ile kosztują podstawowe produkty spożywcze typu masło, ryż czy ziemniaki. My skoncentrowaliśmy się dziś na jednym z nich. Prawdopodobnie czeka nas trudny zimowy czas, dlatego niektórzy już teraz robią zapasy, by nie przepłacać, gdy będzie jeszcze drożej, drugą sprawą jest też pandemia i ryzyko lockdownu.

Sytuacja najgorzej wygląda w przypadku oleju i benzyny, tutaj zapłacimy więcej średnio o 40 proc. Ile kosztuje ryż? Mówi się, że przeciętnie trzeba wydać na niego 3 zł. To nie wydaje się dużo. Wszystko zależy jednak od wybranej marki, tego, czy decydujemy się na klasyczny biały, czy zdrowszy brązowy oraz, jaki market wybieramy. Sklepy często organizują promocje, a wtedy można naprawdę zaoszczędzić. Jak wiadomo, nie wszędzie jednak mamy dostęp do najpopularniejszych sieci handlowych i na codzienne zakupy wybieramy te dyskonty lub punkty osiedlowe najbliżej miejsca zamieszkania. Wtedy załapanie się na rabat niekoniecznie jest już takie proste.

Gdzie ryż kosztuje tylko w 2 zł?

Wśród gazetek promocyjnych opublikowanych na Ding.pl można znaleźć prawdziwą perełkę. Okazuje się, że w sklepach E.Leclerc za ryż wystarczy zapłacić 1,99 zł! Regularna cena to zaś 2,98 zł. Promocja kończy się już za kilka dni, bo 30 października, jednak najbardziej zdeterminowani, którzy mają do sklepu blisko, jeszcze zdążą. Mowa o znanym produkcie marki Sonko w biało-niebieskim opakowaniu z woreczkami 4 × 100 g. Jest i bonus! Posiadacze karty lojalnościowej mają jeszcze taniej, z kartą klienta wydamy 1,79 zł za to samo pudełko. Jako dowód, gazetka promocyjna sieci poniżej.

Ceny ryżu podczas promocji w popularnych sklepach – porównanie

                Sieć                      

                         Produkt                            

             Cena                    

   Do kiedy promocja?   

E.Leclerc

Ryż Sonko, 400 g

1,79 zł/ 1,99 zł

30.10.2021

Carrefour

Ryż Sonko, 400 g

2,69 zł

07.11.2021

Carrefour

Ryż do sushi Sensation,

300g

2,29 zł

07.11.2021

Dino

Ryż do risotto, Kupiec,

400 g

4,69 zł

02.11.2021

Kaufland

Ryż, Cenos, 400 g

2,29 zł

03.11.2021

Biedronka

Ryż, Gusto Bello, 1 kg

6,99 zł

03.11.2021

Poniżej wybrana gazetka promocyjna jednej z sieci. Kolejność przedstawiania sklepów w tabelce jest przypadkowa. Jeśli interesują was oferty innych produktów, poniżej zamieszczamy linki do ostatnich artykułów.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama