Robot Monsieur Cuisne wrócił do sprzedaży! Kupisz go taniej o 200 zł!

Spora część klientów Lidla z pewnością już od kilku tygodni wyczekiwała na to, kiedy popularny wielofunkcyjny robot kuchenny ponownie pojawi się w sprzedaży. Mamy dobrą informację, Monsieur Cuisne wrócił do internetowego sklepu sieci i można go kupić w naprawdę niskiej cenie. Został przeceniony o 200 złotych! Dowiedz się więcej!

Monsieur Cuisne w niskiej cenie ponownie dostępny w sprzedaży!
Monsieur Cuisne. Fot. Adobe Stock.
Reklama

Aktualizacja 31.08.2021 r.:

Monsieur Cuisne ponownie w sklepach sieci Lidl! Od kiedy będzie w sprzedaży?

Monsieur Cuisne, czyli wielofunkcyjny robot kuchenny to jeden z najpopularniejszych sprzętów kuchennych na naszym rynku. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ pozwala przygotowywać pyszne dania dla całej rodziny w prosty i co najważniejsze, szybki sposób! Poza tym jego funkcje wcale nie odstają od tych, które oferuje inny tego typu produkt, czyli Thermomix. Trzeba też wspomnieć, że jest znacznie tańszy od swojego konkurenta. Zapłacimy za niego ponad 2000 zł mniej!

Monsieur Cuisne po długim czasie wraca do sklepów sieci Lidl! Będzie dostępny tylko i wyłącznie w dyskontach od czwartku 9 września, oferta potrwa do wyczerpania zapasów. Wszystko wskazuje jednak na to, że po raz kolejny zostanie wyprzedany w ciągu kilku dni. Dlatego, jeżeli planujecie jego zakup lepiej nie odkładać wizyty w sklepie na ostatnią chwilę.

Warto też wiedzieć, że tym razem nie kupimy go za pośrednictwem sklepu internetowego lidl.pl. Ile będzie kosztował? Popularna sieć dyskontów ma go sprzedawać w supercenie: 1799 zł. Koniecznie zapoznaj się też z poniższą gazetką promocyjną, w której znajdziesz pełną charakterystykę tego wielofunkcyjnego robota kuchennego.

Monsieur Cuisne został objęty specjalną promocją. Ile kosztuje?

Monsieur Cuisne cieszy się ogromną popularnością na naszym rynku. Powodem dużego zainteresowania w największym stopniu jest to, że swoimi funkcjami nie odstaje od konkurencyjnego sprzętu, czyli Thermomixa, a jest od niego znacznie tańszy. Do największych atutów tego robota kuchennego trzeba zaliczyć: opcję mieszania, ugniatania, rozdrabniania i siekania, trzy automatyczne programy: gotowanie na parze, smażenie, zagniatanie i dostęp do ponad 500 przepisów z wielu stron świata.

Po długim czasie wreszcie wrócił do sprzedaży! Można go kupić za pośrednictwem sklepu internetowego sieci Lidl. W tym miejscu chcemy podkreślić, że na razie robot kuchenny nie będzie dostępny na półkach sklepowych w dyskontach. Ile kosztuje? Tylko 1699 zł, został przeceniony aż o 200 zł - takiej okazji jeszcze nie było! Ze względu na dużą przecenę, większość robotów kuchennych może szybko zniknąć ze sprzedaży, warto o tym pamiętać! 

Gazetka promocyjna sieci Lidl - jakie okazje czekają w tym tygodniu?

W aktualnej ofercie sieci znajdziemy mnóstwo promocji zarówno na artykuły spożywcze, jak i chemię gospodarczą. W niskich cenach kupimy m.in. owoce i warzywa, mięso i wędliny, sery i nabiał, jak również mnóstwo produktów na grilla. Ponadto warto zwrócić uwagę na różne przekąski i słodkie napoje, które zostały objęte dużymi rabatami z okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej. W niektórych przypadkach zapłacimy mniej nawet do -70%! Zachęcamy też do przeczytania artykułu o wyjątkowej promocji na Euro 2020 od Lidla!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama