Przed świętem Naszych Mam - znajdź miłe upominki w sklepach Lidla!

Zbliżający się Dzień Matki, jak co roku skłania nas do zatrzymania się na chwilę i pomyślenia o naszych rodzicach, a w szczególności o mamach. Ta szczególna data może być dla wielu z nas okazją do sprawienia naszej mamie miłej niespodzianki wybranej z wyjątkowej oferty sieci Lidl.

Lidl z ofertą na Dzień Matki - sprawdź sam
Moc atrakcyjnych ofert przed świętem Naszych Mam czeka w Lidlu. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Najważniejsza jest pamięć  

Sieć handlowa znana z szerokiego asortymentu produktów, na Dzień Matki przygotowała specjalną ofertę, która z pewnością może przypaść do gustu wszystkim mamom. Jak zapewnia Lidl, warto sięgnąć choćby po drobny upominek, który wywoła uśmiech i przypomni, jak ważna jest mama w naszym życiu. 

Kwiaty, kwiaty

Już od czwartku, w sklepach dyskontera na klientów czekać będzie m.in. szeroka oferta kwiatów w kolorach czerwieni, różu, pomarańczy i fioletu, w atrakcyjnych, niskich cenach. Na półkach znajdziemy m.in. róże, 13 sztuk, aż 50 proc. taniej za drugi bukiet, czyli jedyne 8,99 zł za 1 bukiet przy zakupie dwóch. Za 10 sztuk pięknych i pachnących frezji zapłacimy tylko 17,99 zł. Osoby ceniące klasykę, będą mogły kupić 10 sztuk gerberów lub goździków w cenie 9,99 zł za bukiet. 

Z oferty dyskontera klienci będą mogli wybrać również moc tulipanów w różnych kolorach i wielkościach. I tak, za tulipany w bukiecie aż 25 sztuk zapłacimy 39,99 zł, mix 35 kwiatów to jedynie 59,99 zł, a 50 – tylko 69,99 zł. Lubiący kompozycje mniejsze mogą wybrać np. bukiety składające się z 7 sztuk tulipanów za 12,99 zł, z 9 sztuk za 18,99 zł czy 15 tulipanów za 26,99 zł. 

Bukiety

Sklepy Lidl Polska na Dzień Matki przypominać będą piękny ogród: do wyboru są również gotowe bukiety, np. z różami, irysami czy piwoniami. Ceny zaczynają się już od 24,99 zł za bukiet o wysokości 40 cm. Natomiast bukiet ekskluzywny o wysokości 50 cm, zawierający różne rodzaje kwiatów, oferowany jest w cenie 79,99 zł

Słodkie prezenty dla Mamy

Oprócz kwiatów w ofercie sieci, przez pięć dni od poniedziałku do piątku 22-26 maja, obowiązuje promocja do minus 40 proc. na wybrane praliny. W piątek, 26 maja, drugą sztukę Rafaello kupimy 68 proc. taniej za jedyne 8,99 zł za opakowanie przy zakupie dwóch! 

Piękny bukiet kwiatów idealnie dopełni słodki podarunek… a spróbować można go zawsze razem z mamą. Jak podał dyskonter, od czwartku do soboty, czyli od 25 do 27 maja, oferowane są promocje na drugi produkt, m.in. z aplikacją Lidl Plus taniej kupimy drugie opakowanie praliny Giotto 15,99 zł oraz Ptasie Mleczko 10,99 zł. 

W supercenach znajdziemy również tort śmietankowy z brzoskwiniami – 18,99 zł - i makówkę lub skubaniec za 9,99 zł. Do czegoś słodkiego przyda się również filiżanka kawy: tylko we czwartek, 25 maja, 50 proc. taniej zapłacimy za drugą, tańszą kawę ziarnistą.


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama