Porównanie odkurzaczy pionowych bezprzewodowych - który jest najlepszy?

Cenisz panujący wokół porządek, jednak nie lubisz spędzać wielu godzin na codziennym sprzątaniu? Wybierz urządzenie, które pomoże Ci efektywnie usunąć zanieczyszczenia z różnego rodzaju powierzchni. Zdecyduj się na bezprzewodowy odkurzacz pionowy i sprawdź, który z oferowanych na rynku modeli spełni Twoje oczekiwania.

Reklama

Cenisz panujący wokół porządek, jednak nie lubisz spędzać wielu godzin na codziennym sprzątaniu? Wybierz urządzenie, które pomoże Ci efektywnie usunąć zanieczyszczenia z różnego rodzaju powierzchni. Zdecyduj się na bezprzewodowy odkurzacz pionowy i sprawdź, który z oferowanych na rynku modeli spełni Twoje oczekiwania.

Ranking odkurzaczy pionowych – uniwersalny sprzęt do czyszczenia różnych powierzchni

Zależy Ci na tym, aby sprawnie posprzątać podłogi w całym mieszkaniu? Szukasz sprzętu, z pomocą którego jednocześnie odkurzysz dywany, panele oraz płytki, jak i dokładnie je wymyjesz? Zdecyduj się na bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania. Ciekawą propozycją urządzenia 2w1 jest m.in. odkurzacz TEFAL X-Force Flex 9.60 Aqua TY20C4. Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy to nieocenione wsparcie podczas domowych porządków. Ten model umożliwia także łatwe odkurzenie sufitu, jak również wszelkich trudno dostępnych powierzchni. W dodatkową końcówkę do mopowania został wyposażony również pionowy odkurzacz Samsung Jet 95 Premium VS20C954FTB GE.

Najlepszy odkurzacz pionowy – moc ssania ma znaczenie

Jednym z istotniejszych parametrów, na jakie warto zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego odkurzacza pionowego, jest moc ssania urządzenia i możliwość jej regulacji. Pamiętaj, aby odróżnić moc ssania wyrażoną w paskalach (Pa) lub airwattach (AW) od mocy silnika, która wyrażana jest w watach (W). Im wyższa jest maksymalna moc ssania, tym lepiej z bardziej uporczywymi zabrudzeniami konkretny model będzie w stanie sobie poradzić. 

Odkurzaczem, który cechuje się dużą mocą ssania i korzystnie wypada na tle innych produktów, jest pionowy odkurzacz bezprzewodowy Dyson V15 Detect Absolute o mocy ssania Dyson 280 AW. Jego zaletą jest także duża liczba dodatkowych końcówek, wśród których znajduje się m.in. elektroszczotka ze specjalnymi grzebieniami, które zapobiegają plątaniu się włosów (szczególnie przypadnie do gustu właścicielom zwierząt), szczotka z końcówką szczelinową czy elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem.

Efektywne sprzątanie – zwróć uwagę na czas pracy baterii

Jeśli masz dom lub mieszkanie o dużej powierzchni i nie chcesz tracić czasu na kilkukrotne ładowanie urządzenia w trakcie porządków, to przy wyborze sprzętu zwróć uwagę na czas pracy baterii. Dodatkowym atutem będzie także wskaźnik informujący o stanie akumulatora, dzięki któremu będziesz wiedzieć, kiedy zbliża się czas ładowania. W taką funkcję został wyposażony m.in. odkurzacz Electrolux Ultimate 700 Turbo Drive EP71U142XN. Na jednym ładowaniu urządzenie to pracuje nawet do 50 minut. Jego zaletą jest niska waga – mniej niż 2 kilogramy, dzięki czemu codzienne sprzątanie nie wymaga wysiłku.

Chcesz wybrać najlepszy sprzęt, który ułatwi Ci sprzątanie? Sprawdź ranking odkurzaczy pionowych i zdecyduj się na model spełniający Twoje oczekiwania. Przy wyborze odkurzacza zwróć uwagę na takie parametry jak moc ssania, czas pracy baterii, pojemność zbiornika na kurz, dostosowanie do czyszczenia różnych powierzchni, możliwość pracy na mokro, poziom hałasu czy dodatkowe akcesoria. Zastanów się, co jest dla Ciebie priorytetem – możliwość usunięcia zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc, jednoczesne odkurzanie i mopowanie czy może długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu, dzięki któremu z szybko i sprawnie posprzątasz całe mieszkanie.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama