• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Pomagaj z Rossmannem! Zeszłoroczna akcja powraca!

Sieć drogerii Rossmann pomaga potrzebującym. Do akcji może włączyć się każdy.

Rossmann w ramach akcji „Pomagamy jak umiemy” chce wesprzeć organizacje w całej Polsce. Mowa o domach dziecka, schroniskach dla zwierząt, różnego rodzaju stowarzyszeniach, fundacjach czy ośrodkach przeciwdziałających przemocy. Instytucji jest naprawdę dużo. Wyznaczona jest specjalna lista miejsc dla każdego województwa.
Akcja już trwa od 13 marca, a zakończy się 3 kwietnia! Sieć drogerii planuje przekazać W 2020r. 5 000 000 zł. To może udać się dzięki Tobie!

plakat promujący pomoc z Rossmanem

Jak pomagać z Rossmannem?

Po pierwsze zostać klubowiczem Rossmanna. Z kartą klubu Rossmann możecie zbierać punkty oraz w ciągu trzech tygodni od jej założenia zdecydować, komu chcecie je przekazać. Każda złotówka wydana z kartą Klubu Rossmann to 1 pkt, który przybliża do osiągnięcia celu. Wszystkie punkty zostaną przekazane Wszystkie punkty, fundacjom oraz na ochronę środowiska. Dołączycie się?

Przed pójściem za zakupy warto śledzić aktualne promocje w Rossmannie. Szczegóły znajdziecie gazetce promocyjnej!

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Promocje
  • Pomagaj z rossmanemm
  • Pomagamy jak umiemy
  • Rossmann
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Wiosna w Twoim domu z Black Red White Black Red White
4 mar - 8 kwi 2020
Gazetka Black Red White
Dołącz do bohaterów domu z Leroy MerlinLeroy Merlin
25 mar - 15 kwi 2020
Gazetka Leroy Merlin
hit
Pomysły na wiosnę z Carrefour!Carrefour
17 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Carrefour - oferta świąteczna!Carrefour
31 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Prezenty na zajączka w CarrefourCarrefour
24 mar - 11 kwi 2020
Gazetka Carrefour
hit
Katalog Lidl!Lidl
6 - 11 kwi 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge