POLOteria - zrób zakupy za 30 zł i wygrywaj nagrody!

W sklepach POLOmarket trwa loteria, w której można wygrać wspaniałe nagrody! Wystarczy, że dokonasz promocyjnego zakupu przy użyciu aktywnej karty POLOcard lub e-POLOcard. Sprzedaż promocyjna trwa od 27.07.2022 do 18.10.2022, więc nie przegap swojej szansy na udział w niej!

poloteria nagrody
Wielka loteria w popularnej sieci handlowej fot. Adobe Stock
Reklama

Koło POLOteria to świetny sposób na wygranie nagród! Za każde 30 zł wydane przy użyciu karty POLOcard otrzymasz 1 wirtualny bilet. Dodatkowe bilety możesz zdobyć także robiąc zakupy przy użyciu karty POLOcard. Pamiętaj tylko, aby wydać co najmniej 30 zł w okresie od 27.07.2022 do 18.10.2022, aby móc wziąć udział w losowaniu. Kiedy już zbierzesz kilka losów, możesz je wykorzystać, aby zakręcić kołem i wygrać jedną z 25 000 nagród, w tym telewizory 50", laptopy Acer, rowery górskie i wiele innych! Korzystaj więc z POLOkarty przy każdym zakupie w POLOmarkecie i przekonaj się, ile niesamowitych nagród możesz wygrać!

poloteria
Wygraj telewizor lub laptop z Polomarketem! fot. polomarket.pl

Jeśli nie udało Ci się wygrać nagrody natychmiastowej, nie martw się, nadal masz szansę wygrać w cotygodniowym losowaniu nagrody głównej. Nagroda główna to roczne zakupy w Polomarkecie, dzięki którym możesz zaopatrzyć się we wszystkie swoje ulubione produkty! Nie przegap więc swojej szansy i weź udział w loterii już dziś! Wyniki losowania możesz zobaczyć na stronie poloteria.pl. Musisz pamiętać, że nie wszystkie produkty biorą udział w POLOterii. Produkty, które są wyłączone z udziału w loterii to napoje alkoholowe (z wyłączeniem piwa), wszelkie wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne, pojemniki zapasowe lub rekwizyty tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do żywienia niemowląt oraz doładowania telefoniczne i płatności rachunków.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama