• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Piwo w Biedronce po złotówce tylko jutro! Trwa nowa promocja.

Biedronka postanowiła zorganizować nową akcję promocyjną. Z tej okazji za wiele produktów zapłacimy tylko 1 zł! Piwo za złotówkę tylko jutro!

Biedronka oferuje nową promocję, dzięki której klienci będą mogli zaoszczędzić na wakacje. Sieć uważa, że w tej sposób będzie współfinansować urlopy Polaków, ponieważ zaoszczędzone pieniądze będzie można wydać na przyjemności. Zanim skorzystamy z możliwości kupienia produktów po złotówce, będziemy jednak musieli trochę wydać…

Sprawdź gazetkę Biedronki:Biedronka informuje, że za złotówkę kupimy piwo, mleko, oleje czy soki, ale najpierw wydać musimy 99 zł za zakupy. Muszą to być towary nieobjęte promocją. Czy to oferta dla każdego? O ile planowaliśmy duże zakupy w tym czasie, okazja może być dla nas korzystna, w przeciwnym przypadku nie koniecznie. Z promocji korzystać mogą tylko użytkownicy karty Moja Biedronka.

Promocja trwa tylko do jutra. Każdego dnia inne produkty objęte są promocją. Dziś za złotówkę będziemy mogli kupić delicje oraz sok pomarańczowy i jabłkowy, a piwo za złotówkę już jutro! Do kupienia w tej cenie będzie tylko Harnaś w puszce z limitem 6 puszek na cały dzień. W środę za złotówkę kupisz także olej 3 l. Pamiętaj, by spełnić warunki promocji, należy zrobić zakupy za odpowiednią kwotę!

Podobne produkty znajdziesz też w sklepach Kaufland:

Pobierz aplikację!

ding

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Kaufland
  • Promocja
  • Piwo
  • Biedronka
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Najnowsza oferta promocyjna Carrefour!Carrefour
7 - 13 lipca 2020
Gazetka Carrefour
Kupuj online w Castorama!Castorama
24 czerwca - 26 lipca 2020
Gazetka Castorama
Zostań mistrzem grillowania z Tesco! Tesco Centra Handlowe
2 - 8 lipca 2020
Gazetka Tesco Centra Handlowe
Najlepsza oferta na rynku w Leroy Merlin!Leroy Merlin
2 czerwca - 30 września 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lidl - katalogLidl
6 - 31 lipca 2020
Gazetka Lidl
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka Black Red White
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Rossmann przyjazny naturzeRossmann
1 - 15 lip 2020
Gazetka Rossmann
Wygodne lato w Biedronce! Biedronka
29 cze - 11 lip 2020
Gazetka Biedronka
Najlepsza oferta dla domu w Leroy Merlin!Leroy Merlin
25 cze - 15 lip 2020
Gazetka Leroy Merlin
Lato niskich cen w Pepco!Pepco
26 cze - 9 lip 2020
Gazetka Pepco
Katalog LidlLidl
6 - 11 lip 2020
Gazetka Lidl
Carrefour - Możemy kupować mądrzeCarrefour
30 cze - 6 lip 2020
Gazetka Carrefour

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge