Piwa bezalkoholowe Żywiec. To jest smak, na nowy sezon!

Supernowoczesna linia do produkcji piw bezalkoholowych działa z żywieckim browarze bez przerwy. Jeszcze przed nadejściem sezonu lata i wakacji, już teraz, możemy zasmakować nowych produktów znanej marki!

Żywiec poszerza portfolio piw bezalkoholowych
Tegoroczne bezalkoholowe nowości Żywca uzupełnią ofertę browaru w segmencie piw smakowych. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Nowe piwa o zaskakującym smaku

Niedawno, w sklepach pojawiła się nowa linia bezalkoholowych piw smakowych od marki Żywiec. Jeśli będziemy mieli akurat ochotę na coś wyjątkowego do picia, to teraz jest okazja, aby skorzystać z nowości, które oferuje znany browar. Nowe smaki piw bezalkoholowych łączą w sobie bezprocentowe piwo z zaskakującymi nutami smakowymi. Wśród nich posmakujemy np. jagód, imbiru, jagód acai lub orzechów kola. 

Nowości ujęte w strategii

"Nowe rozdanie" w segmencie piw bezalkoholowych jest wynikiem zaplanowanej strategii marki, ogłoszonej na początku marca, która zakłada m.in. zmiany w identyfikacji wizualnej marki Żywiec. Jak poinformował producent, proponowane, nowe piwa są odpowiedzią na oczekiwania konsumentów oraz rosnącą popularność segmentu piw bezalkoholowych.

Jakie piwa bez alkoholu z Żywca?

W nowej linii piw bezalkoholowych, którą oferuje na ten sezon marka Żywiec znalazły się cztery smaki

  • Żywiec Pomelonż z Cytrusami 0,0%,
  • Żywiec Grejpfruż z nutą Acai 0,0%,
  • Żywiec Lemonż z nutą Cola 0,0%,
  • Żywiec Tropikaż z nutą Imbiru 0,0%.

- Tegoroczne bezalkoholowe nowości Żywca doskonale uzupełnią naszą ofertę w segmencie piw smakowych, kierowaną zwłaszcza do młodych dorosłych. Ważne dla nas jest również to, że całe portfolio Żywca Lekkiego będzie od teraz dostępne w zwrotnych butelkach – najbardziej przyjaznym dla środowiska opakowaniu - mówi Anna Owczarska, senior brand managerka Żywca.

Gdzie kupimy piwo bezalkoholowe Żywca?

Nowe smaki piw bezalkoholowych Żywca sprzedawane są w zielonych butelkach zwrotnych 500 ml oraz w puszkach. Zielony kolor butelek ma podkreślić lekkość i orzeźwiające właściwości produktu. Jak podała marka piwo Pomelonż z Cytrusami 0,0% ma być dostępne wyłącznie w sklepach w sieci Żabka.
 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama