• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Pepco największą marką modową w Polsce

Agencja YouGov BrandIndex przeprowadziła badania wizerunku i kondycji marek działających na terenie polski w sektorze handlu detalicznego. Ciekawe wyniki wykazała kategoria modowa, gdzie na pierwszym miejscu jest Pepco pozostawiając takie marki jak H&M czy Reserved daleko w tyle.

Agencja YouGov BrandIndex przeprowadziła badania wizerunku i kondycji marek działających na terenie polski w sektorze handlu detalicznego. Ciekawe wyniki wykazała kategoria modowa, gdzie na pierwszym miejscu jest Pepco pozostawiając takie marki jak H&M czy Reserved daleko w tyle.

Badanie wykazało, że najwięcej badanych zakupy modowe robi w Pepco (aż 30%). Respondenci wskazali, że ubrania kupują też w sieci H&M (22%) oraz Reserved (15%). Z badania wynika, że aż 40% kobiet robi zakupy w Pepco, co nie jest dziwne gdyż sieć swój przekaz kieruje głównie do kobiet.

Pepco już wielokrotnie udowodniło, że robi wszystko by zadowolić swoich klientów. Śledzi i bada nastroje klientów, by stworzyć najlepszą ofertę produktową, nie tylko w ubraniach, ale również w produktach do domu.

YoGov BrandIndex to badania kondycji marek przeprowadzane na całym świecie. Badaniu w Polsce podlega 60 marek, które są podzielone na 6 sektorów: sieci spożywcze, moda, obuwie, DIY, sport i drogerie. Planowane jest rozszerzenie badania o sektor gastronomiczny, marki z elektroniką oraz artykułami dziecięcymi.

Karolina Prominska

Miłośniczka pięknych miejsc i rzeczy. Od zawsze szuka najlepszych promocji. Pasjonatka zakupów i kosmetyków. Po godzinach uwielbia podróżować.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Reserved
  • H&m
  • Pepco
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Świetna oferta w Jysk Jysk
6 - 19 lut 2020
Gazetka Jysk
Promocyjny tydzień w CarrefourCarrefour
11 - 17 lut 2020
Gazetka Carrefour
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Okazje tygodnia w BiedronceBiedronka
10 - 22 lut 2020
Gazetka Biedronka
Katalog LidlaLidl
17 - 24 lut 2020
Gazetka Lidl
Azja Express w Carrefour! Carrefour
4 - 17 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge