• Logo
  • Krakówul. Bolesława Czuchajowskiego

Nowości na półkach Startup by Kaufland

​​​​​​​W marcu 2019 roku powstał projekt Startup by Kaufland. Akcja ma na celu promocję produkty polskich dostawców, które mają szansę podbić rynek. Firmy mogą zgłaszać się ze swoimi produktami spożywczymi, drogeryjnymi lub przemysłowymi. Wybrane produkty trafiają na półki w 212 sklepów Kaufland w Polsce.

W marcu 2019 roku powstał projekt Startup by Kaufland. Akcja ma na celu promocję produkty polskich dostawców, które mają szansę podbić rynek. Firmy mogą zgłaszać się ze swoimi produktami spożywczymi, drogeryjnymi lub przemysłowymi. Wybrane produkty trafiają na półki w 212 sklepów Kaufland w Polsce.

W ramach czwartej edycji odnajdziemy ekologiczne produkty drogeryjne. Jest to odpowiedź na aktualne trendy oraz przyjętą politykę proekologiczną przez sieć Kaufland. Produkty, które pojawiły się na specjalnie wyeksponowanych regałach, są warte naszej uwagi. Z okazji czwartej edycji znajdziemy między innymi:

  • Artykuły marki Your Natural Side – kosmetyki oparte na naturalnych składnikach: masło do ciała, peeling, olejki i sera pielęgnacyjne;
  • Monster Bath – ciastolina do kąpieli dla dzieci oraz galaretki;
  • Cafe Mini – mydła, kremy oraz szampony oparte na naturalnych składnikach, zapakowane w ekologiczne kubeczki;
  • Biobrush – szczoteczki do zębów wykonane z odnawialnych surowców. 

Mateusz Sachniewicz

Ur. 1988 roku. Absolwent Istytutu Kultury Polskiej UW. Pasjonat branży retail. Pisuje dla Ding.pl, Okazjum.pl, Promocyjni.pl oraz Promoceny.pl

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Kaufland
  • Ekologiczne kosmetyki
  • Startup by kaufland
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Stylowe wnętrza w Leroy MerlinLeroy Merlin
12 lut - 2 mar 2020
Gazetka Leroy Merlin
Zimowe inspiracje w Black Red WhiteBlack Red White
4 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
hit
Akcja podłogi i drzwi w sklepach Castorama!Castorama
19 lut - 17 mar 2020
Gazetka Castorama
hit
Najnowsze promocje w Carrefour!Carrefour
18 - 29 lut 2020
Gazetka Carrefour
hit
Wszystkie meble do 40% taniej - BRWBlack Red White
20 lut - 3 mar 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
24 - 29 lut 2020
Gazetka Lidl
hit

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge