• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowość w Carrefour, jest jeszcze bardziej lokalnie!

Lokalna żywność to ważny element polskiej gastronomii i branży spożywczej. Klienci poszukują zdrowych, regionalnych produktów w dobrych cenach. Sieć Carrefour rozpoczyna nowy projekt, który promował będzie lokalną żywność.

Prosto z Pola do 50 km. O co chodzi?

Już niedługo w sklepach Carrefour będzie można znaleźć specjalne stoiska z żywnością lokalną. Ten projekt nosi właśnie taką nazwę. Misją jest dbanie o relacje z polskimi rolnikami i skracanie łańcucha dostaw. Współpraca na polu regionalnym może przynieść długotrwałe efekty. Zadowoleni powinni być i rolnicy i klienci.

W niektórych Carrefourach pojawiły się strefy, gdzie znajdziemy produkty tylko z małych regionalnych gospodarstw. Stoisko oznaczone jest zielonym szyldem z logiem akcji oraz napisami „Możemy kupować lokalnie”. Na miejscu znaleźć możemy brokuły, buraki, cebule, kalafiory, kapustę, ziemniaki, a już niedługo pojawić ma się więcej produktów.

Sieć zaprasza rolników do współpracy

Sklep dąży do tego, by nawiązać współprace z jak największą ilością lokalnych producentów. Ważne jest, aby zapewnić klientom dostęp do świeżych i zdrowych towarów. Sieć oficjalnie zaprasza do współpracy rolników. Jednym z pierwszych dostawców jest gospodarstwo rolne Tomasza Starnowskiego.

Tanie i zdrowe produkt znajdziesz również w tych sklepach:

Intermarche:

Kalufland:

Paulina Kopeć

Miłośniczka muzyki, podróży, dobrych filmów i książek. W wolnym czasie tworzy muzykę, reportaże radiowe i pisze. Kocha życie! Ma w planach kilka podróży autostopowych i nie tylko. Chce widzieć szczęście w każdej małej rzeczy, bo piękno jest tuż obok, każdego dnia. Piękno jest nawet w kawie i uśmiechu, a uśmiech może zmienić cały dzień, może nawet zmienić człowieka. Paulina, kolekcjonerka uśmiechów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Warzywa
  • Intermarche
  • Kaufland
  • Carrefour
  • Lokalne produkty
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Świeżo tanio i z optymizmem w Intermarche!Intermarche Super
28 lipca - 3 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Od środy w PolomarkeciePOLOmarket
29 lipca - 4 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Stylowe lato Black Red WhiteBlack Red White
2 lip - 4 sie 2020
Gazetka Black Red White
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge