• Logo
  • Warszawaul. Mazowiecka

Nowa oferta maseczek w Lidlu

Lidl rozszerzył ofertę maseczek ochronnych dla dzieci i dorosłych. Nowe maski pojawią się w sprzedaży 27 lipca we wszystkich sklepach.

Mimo iż obawa przed koronawirusem zmalała, pandemia cały czas trwa. Lidl postanowił poszerzyć asortyment masek ochronnych. Produkt ten stał się niezbędny w codziennym życiu. Dla własnego bezpieczeństwa powinniśmy korzystać z masek ochronnych zgodnie z zaleceniami. Niestety nie wszystkie maski są skuteczne i bezpieczne.

W nowej ofercie Lidla znajdziemy maski, które zostały przebadane i posiadają certyfikat OEKO-TEX. Certyfikat poświadcza, że produkt nie ma szkodliwych substancji. Nowa maseczka jest dwuwarstwowa. Wierzchni materiał nie wchłania wody i jest całkowicie oddychający. Zawdzięcza to ekologicznej i wodoodpornej powłoce Bionic Finish Eco. Nowa maseczka Lidla zapewni nam bezpieczeństwo oraz komfort w użytkowaniu. Produkt można prać w temperaturze do 60 stopni. Nową maseczkę można używać wielokrotnie. Dzięki niej możemy zaoszczędzić i uniknąć dodatkowy odpadów, w przeciwieństwie do maseczek jednorazowych. 

Nowy produkt będzie dostępny od poniedziałku 27 lipca. Maseczki będą dostępne w wielu wzorach do wyboru. Znajdziemy zarówno modele dla dzieci, jak i dorosłych. Maseczki będą dostępne w dwupakach.   

Inga Więch

Inga uwielbia niezobowiązujące podróże po sklepach i galeriach handlowych. Jest niezłą łowczynią różnych okazji online. W wolnych chwilach słucha muzyki i gra w gry (zarówno planszowe, jak i na PC). Miłośniczka długich spacerów.

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

  • Koronawirus
  • Maska
  • Maseczka ochronna
  • Lidl
Gazetki

Gazetki wybrane dla Ciebie

Kaufland - oferta handlowaKaufland
30 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Kaufland
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lipca - 5 sierpnia 2020
Gazetka Leroy Merlin
Hity w cenie w Intermarche! Intermarche Super
4 - 10 sierpnia 2020
Gazetka Intermarche Super
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sierpnia 2020
Gazetka Lidl
Polo Market - oferta od środy do wtorkuPOLOmarket
5 - 11 sierpnia 2020
Gazetka POLOmarket
Drzwi i podłogi w CastoramieCastorama
29 lipca - 23 sierpnia 2020
Gazetka Castorama
Skarb RossmannRossmann
20 lip - 31 sie 2020
Gazetka Rossmann
Odkryj więcej w sklepach Rossmann! Rossmann
1 - 15 sie 2020
Gazetka Rossmann
Katalog LidlLidl
3 - 8 sie 2020
Gazetka Lidl
Podłogi i nie tylko w Leroy Merlin! Leroy Merlin
16 lip - 5 sie 2020
Gazetka Leroy Merlin
Biedronka - okazje tygodniaBiedronka
27 lip - 8 sie 2020
Gazetka Biedronka
Od poniedziałku w LidluLidl
3 - 5 sie 2020
Gazetka Lidl

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Tesco, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge