Nowa akcja YOPE i LIDL Polska „Kupując- pomagasz” zaczyna się już dziś!

Od dziś kupując w Lidlu produkty YOPE możesz pomóc w ochronie Biebrzańskiego Parku Nardowego!

Reklama
ding ad-box placeholder

YOPE i LIDL

Początek akcji już dziś 23 czerwca, jej nazwa to YOPE i LIDL Polska „Kupując- pomagasz". Celem jest wspieranie i ochrona cennych obszarów Biebrzy poprzez wyposażenie służb ratowniczych w specjalistyczny sprzęt do gaszenia torfowisk, który zostanie sfinansowany ze środków przekazanych przez YOPE i LIDL Polska.

mydło YOPE

Wspieraj Biebrzę razem z Lidlem

Robiąc zakupy w Lidlu i kupując produkty YOPE, możesz włączyć się do akcji #Wspieramy BIEBRZĘ. Uratujesz w ten sposób środowisko i cenne obszary w Polsce. Obszary bagienne w Biebrzańskim Parku Narodowym to bardzo cenne przyrodniczo tereny – są objęte ochroną w największym polskim parku narodowym, w europejskiej sieci ekologicznej Natura 2000 oraz w sieci Ostoi Ramsar – mokradeł o znaczeniu globalnym. Niestety pożarty związane z suszą sieją zniszczenie na tych terenach.

Sprawdź gazetka Lidl:

Jakie produkty Yope znajdziesz w Lidlu?

W sprzedaży znajdziesz przede wszystkim klasyki YOPE, takie jak mydła w płynie, balsamy do ciała czy żele pod prysznic. Dostępne będą także nowe produkty. Żele pod prysznic w opakowaniach typu refill! Każde takie opakowanie to aż 70% mniej plastiku niż standardowe opakowanie, gdyż możemy napełnić je co najmniej dwa razy.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Włącz powiadomienia o ulubionych produktach:

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder