Niedziela handlowa. Czy w najbliższą nie będzie zakazu sprzedaży w sklepach?

W ostatnich kilku tygodniach w niedziele konsumenci nie mieli możliwości wybrania się do ulubionych dyskontów, marketów czy galerii handlowych, ponieważ były zamknięte ze względu na obowiązujący zakaz sprzedaży. Czy wreszcie 12 marca to się zmieni i wszystkie sklepy będą mogły funkcjonować? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Niedziela handlowa
Czy 12 marca będzie niedziela handlowa? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Czy 12 marca będzie niedziela handlowa?

Poprzednia niedziela handlowa w tym roku była 29 stycznia. Niestety przez cały luty konsumenci nie uzyskali dodatkowego dnia w postaci niedzieli na to, żeby zrobić duże zakupy w ulubionych dyskontach, supermarketach czy galeriach handlowych. W pierwszą niedzielę marca również niemal wszystkie sklepy były zamknięte. Kiedy wreszcie to się zmieni? Czy 12 marca wreszcie ma nie obowiązywać zakaz sprzedaży?

Chcielibyśmy w końcu przekazać dobrą wiadomość, jednak niestety na ten moment nie jest to możliwe. 12 marca na terenie całej Polski będzie obowiązywał zakaz handlu. Przypominamy, że w niedziele niehandlowe działają jedynie niektóre prywatne sklepiki osiedlowe i placówki franczyzowe tj. Żabka i Carrefour Express. Dzięki temu w razie pilnej potrzeby zrobisz małe zakupy.

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

W marcu tak samo, jak w lutym, nie będzie ani jednej niedzieli handlowej. Najbliższy dzień z wolną sprzedażą wypada dopiero 2 kwietnia na tydzień przed świętami wielkanocnymi. Dodatkowy termin na zakupy w tym okresie na pewno bardzo się przyda. Kiedy wypadają kolejne niedziele handlowe w tym roku? Poniżej wskazaliśmy wszystkie daty, zapoznaj się.

Niedziele handlowe w 2023 roku - terminy:

  • 2 kwietnia,
  • 30 kwietnia,
  • 25 czerwca,
  • 27 sierpnia,
  • 17 grudnia,
  • 24 grudnia.

Wybierasz się na zakupy w sobotę i chcesz dowiedzieć się, w jakich sklepach w tym terminie będą dostępne najlepsze akcje zniżkowe? W szczególności warto zwrócić uwagę na poniższą gazetkę, inne równie ciekawe oferty promocyjne znajdziesz w naszym serwisie Ding.pl.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder