Niedziela handlowa. Czy 13 listopada będą otwarte wszystkie sklepy?

W znanych dyskontach, supermarketach i galeriach handlowych pojawia się coraz więcej niesamowitych akcji zniżkowych związanych ze świętem wyprzedaży Black Friday. Z korzystnych okazji cenowych na pewno będzie można skorzystać w sobotę. Czy w niedzielę 13 listopada również otworzą się wszystkie sklepy? Sprawdź, czy w tym dniu ma obowiązywać zakaz handlu.

Niedziela handlowa
Niedziela handlowa 13 listopada? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Niedziela handlowa 13 listopada? Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy!

Już od dawna nie mieliśmy okazji wybrać się na zakupy do galerii handlowej czy dyskontu zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Niestety w najbliższy weekend również nic się nie zmieni w tej kwestii. 13 listopada na terenie całego kraju będzie obowiązywał zakaz handlu. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że ostatni termin z wolną sprzedażą wypadł ponad dwa miesiące temu, konkretnie 28 sierpnia.

W niedzielę 13 listopada wszystkie dyskonty, supermarkety i galerie handlowe nie będą prowadzić sprzedaży. Podstawowe zakupy do domu będzie można zrobić jedynie w prywatnych sklepikach osiedlowych, placówkach franczyzowych tj. Żabka czy Carrefour Express lub na stacjach benzynowych.

Kiedy wypada kolejna niedziela handlowa?

Na niedziele handlowe trzeba będzie jeszcze poczekać kilka tygodni, zakaz sprzedaży ma nie obowiązywać w dwóch terminach w grudniu: 11.12 i 18.12. Dwa całe weekendy na zakupy przed świętami Bożego Narodzenia to bardzo dobra wiadomość, dzięki temu zyskamy więcej czasu na zaopatrzenie się w najpotrzebniejsze artykuły spożywcze niezbędne do organizacji świąt, jak również prezenty pod choinkę dla bliskich.

Niedziele handlowe 2022 - dni bez zakazu handlu:

  • 11 grudnia,
  • 18 grudnia.

Gdzie wybrać się na zakupy w sobotę? Zdecydowanie najciekawszą ofertę promocyjną na 12 listopada przygotowała sieć Kaufland. W tym terminie w jej dyskontach będą dostępne korzystne rabaty nie tylko na artykuły spożywcze, ale również produkty z innych kategorii. Sprawdź poniżej, na czym zaoszczędzisz najwięcej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder