Niedziela handlowa 22 stycznia? Jakie sklepy mają działać w tym dniu?

W nowym roku konsumenci nie mieli jeszcze okazji, żeby w niedzielę zrobić duże zakupy w dyskontach, supermarketach czy galeriach handlowych. Czy 22 stycznia w końcu się to zmieni i wreszcie nie będzie obowiązywał zakaz handlu? Dowiedz się, czy w tym dniu otworzą się wszystkie sklepy.

Niedziela handlowa
Niedziela handlowa 22 stycznia? Fot. Adobe Stock.
Reklama
ding ad-box placeholder

Czy 22 stycznia będzie niedziela handlowa?

Chyba wszyscy nie możemy się już doczekać pierwszej niedzieli handlowej w nowym roku. Dodatkowy dzień na zakupy w weekend bardzo by się przydał, ponieważ w tygodniu mało kto ma czas, żeby wybrać się do ulubionych dyskontów, supermarketów lub galerii handlowych ze względu na obowiązki służbowe i rodzinne.

Niestety nie mamy dobrych wieści, 22 stycznia wypada niedziela niehandlowa. To już kolejny ostatni dzień tygodnia, podczas którego będą zamknięte niemal wszystkie sklepy. W tym terminie zrobisz jedynie małe zakupy w niektórych prywatnych sklepikach osiedlowych, placówkach sieci tj. Żabka czy Carrefour Express, jak również na stacjach benzynowych.

Kiedy wypada najbliższa niedziela handlowa? Już za tydzień!

Nareszcie możemy poinformować, że wielkimi krokami nadchodzi pierwsza niedziela handlowa w nowym roku. Została zaplanowana w terminie 29 stycznia. Poniżej wskazaliśmy również pozostałe daty z wolnym handlem w 2023 roku. Dowiedz się, w które całe weekendy będą otwarte wszystkie dyskonty, supermarkety i galerie handlowe.

Niedziele handlowe w 2023 roku - terminy:

  • 29 stycznia,
  • 2 kwietnia,
  • 30 kwietnia,
  • 25 czerwca,
  • 27 sierpnia,
  • 17 grudnia,
  • 24 grudnia.

Musisz wiedzieć, że w związku z tym, że najbliższa niedziela 22 stycznia będzie niehandlowa, wiele sklepów przygotowało na sobotę mnóstwo akcji zniżkowych na podstawowe artykuły spożywcze i wiele innych produktów. Na jaką ofertę promocyjną warto zwrócić szczególną uwagę? Największe wrażenie zrobiła na nas najnowsza gazetka od sieci Kaufland. Sprawdź poniżej, na czym zaoszczędzisz najwięcej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama
ding ad-box placeholder

Ding.pl to serwis internetowy prezentujący gazetki promocyjne oraz katalogi sklepów i dużych sieci handlowych. Dzięki geolokalizacji otrzymasz przede wszystkim oferty sklepów, z Twojego bliskiego otoczenia. Dodatkowo na stronie znajdziesz adresy sklepów, więc w trakcie podróży bez problemu trafisz do ulubionego sklepu.

Na naszym serwisie znajdziesz najlepsze promocje i oferty z całej Polski. Dzięki Ding.pl w prosty sposób porównasz ceny z różnych sklepów i rozsądnie zaplanujecie zakupy. Chcesz tanio kupić cukier lub panele podłogowe. Kupić rower na prezent? Spróbować piwa w okazyjnej cenie? Z Ding.pl jest to bardzo proste! U nas dostaniesz nową gazetkę promocyjną sklepu: Lidl, Biedronka, IKEA, Media Markt czy Leroy Merlin.

Nie interesują cię wszystkie promocyjne produkty? Chcesz dostawać powiadomienia tylko od wybranych sieci? Wypatrujesz jakiegoś produktu w najniższej cenie? W Ding.pl zakupy są proste i przyjemne! W naszym serwisie możesz włączyć powiadomienia do ulubionych produktów i sieci sklepów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszych ofert. Dodatkowo z Ding.pl możesz stworzyć listę zakupową, którą zabierzesz ze sobą!

Ding.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje i okazje! Z nami nigdy nie przegapisz nowych promocji sklepów Pepco, Jysk, Dino, RTV EURO AGD czy Rossmann!

Ding.pl jest dostępne również w formie aplikacji mobilnej. Możecie ją pobrać za darmo z naszej strony internetowej.

Eu Badge
Ding website logoKorzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Prywatność. Copyright by INTERIA.PL 1999-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
ding ad-box placeholder