Na wielkanocnym stole przysmaki od Lidla!

Uzupełnieniem tradycyjnych potraw, które znajdą się na naszych wielkanocnych stołach, mogą być intersujące smakowo nowości wybrane z oferty produktów marki Deluxe, która dostępna jest w sklepach Lidl Polska. Artykuły kupimy teraz w świetnych, promocyjnych cenach!

Wielkanoc z ofertą produktów Deluxe od Lidl Polska
Kulinarne inspiracje na Wielkanoc od Lidl Polska. Źródło: Adobe Stock
Reklama

Na zimno

Na świąteczny, wielkanocny czas Lidl przygotował liczne nowości smakowe marki Deluxe. W ofercie znalazło się ponad 200 produktów, które można kupić w sklepach dyskontera. Wyjątkowe, świąteczne propozycje obejmują m.in. artykuły spożywcze dla koneserów smaku, wypatrujących oryginalnych potraw, które mogą stanowić ciekawą odmianę na wielkanocnym stole. 

Na półkach sklepowych dyskontera znajdziemy m.in. mięsa, wędliny i sery oferowane w supercenach, np.: 

  • salami w plastrach z pistacjami - 9,99 zł;
  • szynkę wieprzową gotowaną z truflą - 11,99 zł;
  • pasztet w słoiku - 14,99 zł;
  • ser parmigiano reggiano - 21,99 zł;
  • brique ser owczy - 9,99 zł; 
  • kaczkę faszerowaną kaszą i grzybami w cenie 17,99 zł oraz gulasz cielęcy za 13,99 zł.

Dania obiadowe i desery!

Nie szukając daleko, pod marką Deluxe znajdziemy również produkty, dzięki którym przygotujemy dania obiadowe – np. makaron w kształcie dużych muszli 5,69 zł, gnocchi nadziewane 9,49 zł. 

Z kolei, wśród tych najbardziej ulubionych nie tylko przez dzieci - słodkości, Lidl zaproponował świeże makaroniki w cenie 15,99 zł, crème brûlée 7,99 zł, czy minideser lodowy premium 4,99 zł. 

Gdzie poszukiwać kulinarnych inspiracji?

Kulinarnych inspiracji na Wielkanoc klienci Lidla mogą szukać w specjalnym e-booku zatytułowanym „W oczekiwaniu na Wielkanoc”, który proponuje nam przepisy przygotowane z wykorzystaniem produktów marek Deluxe, Favorina oraz Belbake, a także pomysły na wielkanocne zabawy dla dzieci. 

Jak podał dyskonter, wszytskie produkty marki Deluxe dostępne są w sklepach stacjonarnych Lidl Polska aż do wyczerpania zapasów.


 

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów!

Kliknij i obserwuj Ding.pl na

Artykuły

Blog

Reklama